Przyśpieszenie piosenek podczas odtwarzania (jaki program)

Witam, czy istnieje jakiś odtwarzacz muzyczny, który ma opcje przyśpieszania piosenek podczas odtwarzania ?

Można przyśpieszać i zwalniać odtwarzanie plików audio i video. Wszechstronny SMPlayer. Podczas instalacji zaznaczyć kodeki. Poustawiać player. W zakładce odtwarzanie jest sporo ustawień przyśpieszania.

Virtual DJ ma taką możliwość.

Audacity również

Audacity nie robi tego płynnie w trakcie odtwarzania utworu, trzeba najpierw go przyspieszyć, a później można odtworzyć.

vlc

:slight_smile:

już znalazłem taką opcję w windows media playerze, ale efekt jest słaby, może w foobarze2000 którego używam znajdę coś takiego

Zgadza się. Ma pięć trybów zmiany prędkości odtwarzania.

5 trybów, to SMPlayer też ma, wbudowaną wyszukiwarkę YT, w Firefoxie może otwierać wideo w oknie playera za pomocą wtyczki smplayerview, player lekki.

Nie wiedziałem, że VLC, to lepsza propozycja.

AIMP posiada niezłe możliwości w tym zakresie (menadżer efektów DSP), nawet lepsze od wspomnianego wyżej Virtual DJ (keychanger w vDJ jest kijowy, dosłownie).

SMPlayer popisał się nowym silnikiem multimedialnym mpv do mediów strumieniowych. Świeżutka wersja.

Co z tego, jak osoba, która założyła ten temat szuka odtwarzacza muzycznego z opcją swobodnej manipulacji prędkością, a to umożliwia doskonale menadżer DSP. Nie musi już to być AIMP, ale dowolny audio player z DSP.

Mam rozumieć, że Ci za reklamę płacą? Mogę też się u nich zatrudnić? :stuck_out_tongue: