Przywracanie baz danych w CPanelu

Witam. Coś dzisiaj skopałem w bazach danych i chcę przywrócić je do stanu kiedy robiłem kopię zapasową serwera. Problem polega na tym, że tworząc kopię powstaje całe archiwum z ustawieniami serwera, katalogiem www oraz mysql. Nie wiedząc, że te bazy trzeba “wyciągnąć” z archiwum, załadowałem cały plik, który utworzył mi bazę danych z rozszerzeniem .tar, której nie da się usunąć, a mam limit do 3 baz danych. Spróbowałem teraz przywrócić (zarówno w CPanelu jak i phpmyadmin) bazy danych z katalogu mysql, ale bez rezultatu. Usunąłem i utworzyłem ponownie te bazy danych, ale ku mojemu zdziwieniu nadal jest informacja, że baza zajmuje ~40MB. Spróbowałem znowu przywracać, ale bez skutku. Nie mam już pomysłów. A, strona to www.coregio.pl. Błagam, pomoże ktoś?

a masz dostęp do ssh firmy hostingowej?

ja mam konto na mydevil.net i bazy danych dodaje i usuwa się poprzez konsolę putty: http://www.wiki.mydevil.net/MySQL

No niestety, nie mam takiej możliwości. A i jeszcze zapomniałem dodać, że baza danych, ta z końcówką .tar nie jest widoczna w phpmyadmin, a, w CPanelu ma 0,0MB

EDIT: A może mi ktoś podać zapytanie do phpmyadmin, które usuwa bazę danych?

Jeszcze jedno: przy próbie przywracania bazy w PMA dostaję taki komunikat: Nie otrzymano żadnych danych do importu. Albo nie została wysłana nazwa pliku, albo plik był zbyt duży