Przywracanie BIOSU

Jak przywrócić BIOS do fabrycznej wersji ?

Ustawienia fabryczne, czy wersja BIOSu??

jaka płyta ? model ? poducent ? dostawca biosu ?

generalnie nie ma takiej możliwości, wymiana kości pamięci lub firmowy serwis

Aktualizowałem BIOS ale komputer ciągle się restartuje. Może to nie jest do końca wina BIOSU ale muszę coś wyeliminować.

  • Płyta główna Gigabyte GA-N650SLI-DS4L

  • Typ BIOS’u Award Award Modular BIOS v6.00PG

Błąd biosu raczej odpada, aczkolwiek możesz zaktualizować na nowy ze strony gigabyte.

Problem leży gdzie indziej… podaj markę i moc zasilacza, oraz resztę konfiguracji komputera

skoro aktualizacja biosu powiodła się, nie musisz jej cofać (w końcu to nie tu leży problem), napisz coś więcej o problemie resetowania się, w jakich okolicznościach to się dzieje ?? pojawiają się bsody?? jaki posiadasz proc, kartę graficzną oraz zasilacz ??

przetestuj pamięci programem MEMTEST.

Mem test niczego nie wykazał.

Moja konfiguracja:

C2D E8200 2,66 GHz, Gigabyte GA-N650SLI-DS4L, Gigabyte 8800 GT 512MB Zalman w SLI, Goodram 2x 2048 MB DDR2 Dual Channel 800 MHz, PENTAGRAM Silent Force CAV 620W,SAMSUNG 500GB HD502IJ

Bios aktualizował się dobrze ale wolałbym starszą wersję. Teraz już wiem że biosu przywrócić co do wersji się nie da tylko zrestartować ustawienia a to różnica :-x Znacie inne sposoby wgrania biosu niż programem @bios ?

sprzęt kręcony ?? programem AWDFLASH z poziomu DOS.

Jeśli chodzi ci o O/C to tak ale podczas wgrywania parę wersji BIOSÓW jadę na szynie domyślnej. Wypróbuje ten program