Przywracanie kopii zapasowej- komputer "nie widzi" kopii

(Mizar7) #1

Witam wszystkich!

Jak w temacie, mam problem z wgraniem kopii zapasowej. Parę tygodni temu oddawałem komputer do serwisu i na wszelki wypadek zrobiłem kopie zapasową całego dysku(używajac aplikacji windowsowskiej- tworzenie kopii zapasowych) na pamięć zewnętrzną USB(całość miała ok.35GB). Komputer wrócił z serwisu, oczywiście "wyczyszczony", po reinstalce systemy, a ja - dumny ze swojej przezorności - przystąpiłem do przywracania kopii zapasowej.

Niestety komputer "nie widzi" żadnej kopii zapasowej, ani na pamięci zewnętrznej, ani nawet po zgraniu całości kopii z pamięci na pulpit. Wyskakuje komunikat " brak kopii zapasowych dostępnych na tym komputerze". Niezależnie czy korzystam z opcji zaawansowanych("przywracanie kopii sporządzonej na innych komputerze") czy wyszukuję kopię ręcznie, komputer jej nie zauważa.

Bardzo uprzejmie proszę wsyztskich o pomoc!

Dzięki!

-- Dodane 07.02.2009 (So) 12:51 --

Czy jest szansa jakoś ręcznie uruchomić wgrywanie tej kopii?

Jak dla mnie to wygląda po prostu tak, że komputer jej nie zauważa, bo został sformatowany i uważa tę kopię nie jako "swoja" a jakąś obca. Co nie zmienia faktu, że opcja "przywracanie kopii sporządzonej na innych komputerze" też nie działa...

Proszę, pomóżcie, miałem tam strasznie ważne dokumenty do magisterki :confused:

Dzięki!

-- Dodane 08.02.2009 (N) 13:42 --

Probowałem bootowania przy restarcie z tego dysku zewnętrznego, ale nic sie nie udało(na razie, od godziny mam czarny ekran i bootuje- procek przyspiesza i zwalnia, może coś tam się dzieje?).

Macie jakieś pomysły? Serwis znów?