Przywracanie routera do ustawień przed resetem?

Witam, czy jest możliwość przywrócenia routera (jego ustawień z panelu administracyjnego) do ustawień przed resetem? Kiedyś miałem ogromny problem z routerem, ponieważ ping przy grach strasznie skakał dużo zmieniałem w ustawieniach, aż w końcu coś zadziałało przez rok był spokój lecz teraz musiałem zresetować router i znowu się zaczęło ping skacze itp, dlatego chciałbym przywrócić te ustawienia jeśli jest taka możliwość.

Nie ma takiej możliwości.
Może sąsiad korzysta z twojej sieci i zamula ci łącze? Sprawdź, jakie urządzenia są podłączone. Można też (jeśli ustawienia pozwalają) ustawić limity dla każdego urządzenia. Można też spróbować włączyć/wyłączyć QoS.

Sąsiad nie korzysta bo mieszkam w domu daleko od innych, z QoS włączyłem i ustawiłem na 0 żeby nic nie brało, to nic nie daje, a przed resetem routera wszystko było cacy, więc to chyba nie ma nic wspólnego z połączeniem przez inne urządzenia w zasadzie to reset robiłem żeby brat mógł dodać filtrowanie MAC Xbox-a bo mu podobno nie zapisywało ustawień internetu czy coś i od tego resetu i dodania tego MAC zaczęły się problemy więc nwm czy to może mieć coś wspólnego z tym?

Jeśli nie eksportowales konfiguracji do pliku, to musisz ponownie skonfigurować router.