Przywracanie strony Wordpress / gdzie są kopie wpisów?

Hej,

potrzebuję dokopać się do starego wpisu na nieistniejącej już stronie. Mam wszystkie jej pliki które były na FTP, ale nie wiem w którym z nich szukać kopii wszystkich dodanych wpisów. W sumie przegrzebałem wszystko i niczego nie znalazłem.

Postanowiłem, że przywrócę stronę. Walnąłem wszystko na serwer, strona działa, ale nie ma żadnych treści. Czy to oznacza, że (tego nie wiem, jestem zbyt zielony) skoro nie mam kopii bazy danych, to nici z przywrócenia wpisów i stron Wordpressa?

Pomysł miałeś dobry, przy tzw. flatpressach typu Flatpress, Nibelongen, Batflat by zadziałało, one faktycznie wszystkie dane przechowują w plikach na ftp. Przy Wordpresie masz jeszcze bazę SQL, tam musisz szukać, ew. może coś w webarchive…. :slight_smile: Niestety dla WP SQL jest kluczowy.

Jakaś podpowiedź, gdzie szukać tego SQL? Mam jakiś backup pobrany z tego FTP ale to chyba backup samego FTP.

w panelu dostawcy, jeżeli niedawno wygasło jest szansa na kopię. Ogólnie tak wyglaa zgrywanie w OVH, w innych pewnie tak samo https://docs.ovh.com/pl/hosting/eksport-bazy-danych/.

Dzięki za podpowiedzi. Mogłem wcześniej pomyśleć o Web Archive. :man_facepalming: