Przywracanie systemu i pozostałości

miałem włączone przywracanie systemu ale niedawno je wyłaczyłem i chciałbym usunąć wszystkie punkty które się zrobiły. sa one gdzieś zapewne na dysku.tylko gdzie? bo mi jest nie potrzebne przywracanie systemu.

Punkty przywracania systemu są dokładnie tam, gdzie były w XP - w System Volume Information.

P.S. Kompletne i nieodwracalne wyczyszczenie punktów przywracania w Viście możesz wykonać wykorzystując niezgodność pomiędzy usługami VSS (Volume Shadow Copy) w XP i Viście. Wystarczy tak uruchomić XP aby “zobaczył” partycje Visty. Po ponownym uruchomieniu Visty system uzna, że coś (XP) “grzebało” w punktach przywracania i traktując je jako… niewiarygodne kasuje do zera.

KYNEK zostaw przywracanie systemu. Mnie uratowało 2 razy :slight_smile:

W momencie wyłączenia Przywracania Systemu, wszystkie zapamiętane punkty przywracania, same się usuwają.

Można to wykorzystywać, gdy na dysku zaczyna ubywać miejsca, a system pracuje poprawnie i nie będzie konieczne używanie przywracania. :slight_smile:

Punkty przywracania są przechowywane w folderach:

X:\System Volume Information

Po wyłączeniu same się usuwają.

ok dzięki

Serio? To było by pozbawione logiki. Ktoś, kto chciałby sobie włączyć P.S. i przywrócić systema z dnia gdy, np. ostatnio było robiony punkt przywracania to już nie ma szans. Super pomyśleli, nie ma co.

Po wyłączeniu usługi PRZYWRACANIE SYSTEMU punkty przywracania kasują się :slight_smile: a nie po wyłączeniu kompa :slight_smile:

Pozdrawiam