Przywracanie systemu i skype

Witam.

Nie wiedziałam gdzie to wrzucić, więc piszę tutaj.

Mam jedno pytanie odnośnie przywracania systemu.

Na komputerze znajomych był zainstalowany skype. Był cały czas zalogowany na jednego użytkownika, ale dwa dni temu ktoś go wylogował i teraz właśnie pojawia się problem. Nikt nie pamięta hasła ani maila, który był użyty do rejestracji. Czy po przywracaniu systemu skype bylby od nowa zalogowany na tego użytkownika, tak jak te kilka dni temu?

Z góry dziekuje za odpowiedź.

nie sądzę - ale zawsze możesz spróbować - zrob punkt przywracania systemu treaz (tak żeby jak by co to wrócić do “teraz”) i przywróć do żądanego punktu…

ok. a może mi ktoś powiedziec gdzie moge znaleźc tą opcje w xp? nie moge tego znaleźc…

mam angielski sys , ale jakos tak:

MENU START -> POMOC -> cofnij zmiany na tym komputerze używając narzędzie do przywracania systemu

…czy jakoś tak - masz ?

Start>programy>akcesoria>narzedzia systemowe>przywracanie systemu

Przywracanie systemu nic nie dało. Jest może jeszcze jakiś inny sposób, zeby odzyskac to hasło? Np czy zapisuje sie gdzies w folderze skype’a na komputerze?

C:\Documents and Settings\vvv\Dane aplikacji\Skype\nazwa profilu / następnie edutuj plik “profile” notatnikem i bedziesz miał przynajmniej emaila

szukałam folderu “dane aplikacji” ale nie ma go w folderze użytkownika… mozliwe zeby byl gdzieś indziej?

W dniu 04.05.2008 , o godzinie 21:48 został dopisany post przez Morfina

odwołuje. był ukryty ^^