*** PRZYWRACANIE SYSTEMU *** jak debugować script


(Meegi15) #1

WItam,

mam problem z urochomieniem przywracanie systemu w WIn XP. Start > Centrum pomocy > przywracanie systemu > zaznaczam :przywroc moj komputer do poprzedniego stanu" i tu sie zaczyna problem:

Pojawia się komunikat o błędzie: "Wystapil blad w czasie uruchamiania. Czy chcesz debugowac? Wiersz 1545. Błąd: Nieokreślony błąd"

Jesli wybiore "nie" pojawia sie okienko wyboru daty przywracania ale niestety jest cale puste i nic nie da sie dalej zrobic.

Jesli wybiore "tak" pojawia się okienko Just - in - time debugging > possible debuggers: New Instance of Microsoft Script Editor > i na dole pytanie: Do you want to Debug using the sellected debugger? > wybieram "yes"

Pojawia sie okienko z tytułem" Step into Remote Rpocedure Cell" a w nim:

Process: [3156] C:\WINDOWS\system32\Restore\rstrui.exe

Choose the program types that you want top debug: zaznaczony jest "Script"

Po zatwierdzeniu OK otwiera sie okno w ktorym juz nic nie rozumiem :slight_smile:

tutaj jest link do PrtSc jesli ktos sie na tym zna to prosze o pomoc.

http://www.megaupload.com/?d=XH2Z3MAU


(Kaka') #2

maltodan ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.