Przywracanie systemu-jak zmienić ilość przydziel.miejsca

Chciałbym mieć więcej ilości punktów przywracania-jeśli to możliwe z zachowaniem tych po instalacji systemu.

Stąd moje pytanie -czy ilość miejsca zajętego przez tą usługę może być regulowana przez użytkownika,a jeśli tak to jak to zrobić?

Pytanie dodatkowe - czy można i jak niedopuścić do usunięcia najstarszych bądź wybranych plików przywracania.

Pozdrawiam

Można to zrobić,zapoznaj się z tym tematem,opisuję tam jak zmniejszyć zapotrzebowanie systemu na przywracanie systemu ale możesz analogicznie zwiększyć ilość zarezerwowanego miejsca na dysku.

Z tego co mi wiadomo to jest to niemożliwe,system nadpisuje najstarsze punkty i nie wybiera kolejności,jeżeli zaczyna mu brakować miejsca to najnowsze nadpisują najstarsze.

Dziękuje Ci semtex, zafunkcjonowało! !!

Gdy wpisałem 99GB otrzymałem komunikat,błąd opcji".Pytania dodatkowe:

-jak powinienem wpisać poprawnie, czy może 0099GB?

-czy wpisanie po=MaxSize będzie oznaczało maxymalną dostępną na dysku?

Musisz podawać wielkość w MB czyli 99 GB to 111376 MB i powinno zadziałać.Po co Ci tyle punktów przywracania,z ciekawości pytam ??

Tak to będzie maximum dostępne dla przywracania systemu.

Otóż jak moje narzędzie rejestru / jv16 PC tool/ coś namiesza kasując jakiś wpis to bywa że wychodzi to na jaw po długim czasie gdy zaczynam pracować z czymś długo nie używanym.Dotąd miałem wstecz przywracanie max z kilku dni.

Przedwczoraj musiałem reinstalować z ukrytej partycji.

Dodane 30.10.2009 (Pt) 8:53

Działania zakończone pomyślnie. Zamykam temat.