Przywracanie systemu nie działa windows xp

Witam. Coś się dzieje z moim komputerem. Chciałam przywrócić system i też nie mogę. Strony nie wchodzą tak jak powinny. Jak naprawić system?

Podałaś całą masę informacji, ale kompletnie nic z nich nie wynika. Proponuję wyrażać się precyzyjnie

gdybyś jeszcze mogła powiedzieć co dokładnie się dzieje…

Przepraszam ale cały czas szukam rozwiązania. Mam twardy dysk już 6 lat. Może to jest powód.Pokazuje mi błąd 217, bardzo wolno otwiera strony, albo nie otwiera lub się zawiesza. Zainstalowałam program czyszczenia dysku i to też nie pomaga. Myślę ze system główny jest do niczego. Nie jestem specjalistką tylko emerytką. Co to jest bios? Z czym to się je?

Podaj odczyt danych SMART dysku z programu HD Tune, zakładka Health :arrow: instrukcja.

Na podstawie tak skąpych informacji trudno na odległość ocenić co się dzieje. Błąd 217 dotyczyć może przynajmniej kilkudziesięciu programów. Musiałabyś podać w jakich okolicznościach się pojawia ten komunikat o błędzie itd…

w sumie dzieki temu zobaczymy co tam sie zepsulo, a jak bedzie cieżko to moze z hijacka??

Mam już chwycony obraz w moich dokumentach.Jak go przenieść na foru?

umieść na jakimś serwerze (imageshack.us) zdjęcie - bardzo prosto, klikasz tam przegladaj i wybierasz miejsce skad ma byc wziete i ok. potem pokaze Ci sie link - skopiuj go i napisz posta do ktorego go wkleisz.

Do tej pory się męczę żeby przenieść ten obraz i nie daję rady. Chyba się poddam.

Dodane 13.02.2009 (Pt) 19:24

To zdjęcie jest bmp.i nigdzie nie wchodzi.

Dodane 13.02.2009 (Pt) 19:24

To zdjęcie jest bmp.i nigdzie nie wchodzi.

Zapisz go (scena) jako .jpg to będzie o wiele mniejszy - oczywiście rozmiar pliku

Proponuję sprawdzić czy przywracanie systemu jest włączone (mój komputer - prawy przycisk myszy - właściwości - przywracanie systemu).

Praywracanie systemu pokazuje datę dzisiejszą i nie chce pokazać żadnej wstecz.

Z powodu? Jakiś komunikat?

Jak nie chce pokazać innej daty poza dzisiejszą tzn. że tylko dzisiaj istnieje punkt przywracania