Przywracanie systemu oraz wylaczajacy sie monitor


(Tyroton12) #1

1 część problemu:

Witam,mam problem opisany w temacie.Po wyłączeniu przywracania na wszystkich dyskach , zniknęła mi zakładka przywracania systemu...Co mam zrobić,by ponownie móc ją włączyć i włączyć przywracanie systemu?


(ybu) #2

Poczytaj dokładnie to forum i zalecenia w nim zawarte,powinno to rozwiązać Twój problem.

http://www.searchengines.pl/Brak-zaklad ... 00305.html


(bachus) #3

http://support.microsoft.com/kb/310405/pl


(Tyroton12) #4

bachus , pokazane jest jak włączyć.. tez tak zrobiłem , ale po wyłączeniu , zakładka przywracanie systemu znikła.. wiec nie da sie wyłączyć potwornie.

ybu , tam trzeba uruchomić services.msc tak tez zrobiłem , lecz usługa przywracania systemu jest ustawiona na automatyczne , gdy biorę uruchom wyskakuje błąd... nie wiem co trzeba zrobić.

-- Dodane 05.02.2009 (Cz) 12:28 --

Ok już to naprawiłem , mam powrotem zakładkę przywracanie systemu i opcja wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach nie jest zaptaszkowana.Rozumiem ze już wszystko wróciło do normy? #-o


(bachus) #5

A może napiszesz, co zrobiłeś i w czym był problem?


(Tyroton12) #6

No.. porostu.. wszedłem w tryb awaryjny,usunąłem zawartość System Volume Information , włączyłem normalny tryb Windowsa i jest karta przywracania systemu.

edit oczywiście w services.msc opcja przywracania systemu jest URUCHOMIONA.

-- Dodane 05.02.2009 (Cz) 13:07 --

Teraz druga czesc problemu...

posiadam pewien problem.Gdy próbuje włączyć grę wyłącza mi się monitor,tzn przechodzi tak jak w by w stan hibernacji.Oto cały efekt wszystko inne działa , tzn w słuchawkach słyszę dźwięk , komputer normalnie chodzi.Mam nowy sprzęt , monitor LCD , wszystko powinno śmigać , lecz tak nie jest.Oczywiście nie mam tego we wszystkich grach , lecz w tych które są bardziej wymagające.Dla przykładu podam dwie gry: S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky , Gothic 3 - powinno one śmigać bez zarzutów.. skoro u mojego kolegi na laptopie działa...komputer posiadam z miesiąc.Monitor trochę starszy ,ale myślę ze jeszcze wszystko z nim w porządku.Problemy zaczęły sie,gdy dostałem ten właśnie nowy sprzęt.Na starym PC (który był słabszy , dlatego nie grałem w takie gry) nie było tego typu problemów.Oczywiście grałem na tym starym sprzęcie tez w takie gry które jak dla niego było wymagające i to sporo,lecz takowego problemu nie zauważyłem.Zauważyłem tez ze grając w S.T.A.L.K.E.R.A czasami coś sie zatnie,i słychać tylko dźwięk , a po chwili reset.Czasami jest tez taka sytuacja , że gram , gram a tu nagle monitor gaśnie , komputer sie resetuje.Sytuacja jest w gothicu o tyle dziwna ,ponieważ gdy włączam grę,nic sie nie pokazuje tzn. słychać dźwięk w słuchawkach wszystko pracuje,ale monitor nie(przechodzi w stan hibernacji).Proszę o pomoc,nie wiem o co chodzi,źle coś ustawione od nowego czy co...

DODAM TAKŻE TEMPERATURY:

płyta główna: 28°C

Procesor: 43°C

Dysk Twardy: 40°C