Przywracanie systemu Windows 10 z Bitdefenderem w tle

Dzień Dobry,
chciałem użyć narzędzia przywracania systemu Windows 10 i użyłem, jednak przy dwukrotnej próbie po punkcie zatytułowanym przywracanie rejestru pojawił się punkt restart komputera i za każdym razem po zalogowaniu komunikat, że przywracanie się nie powiodło.

Teraz widzę że z rejestru poznikały aplikacje - nie widac ich w menu start a katalogi na dysku są. Są również braki w ulubionych w eksploratorze Windows. Czy to może być działanie Bitdefendera? Czy jakiś inny powód? Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Z góry dziękuję.

Ja nie bo nigdy z tego nie korzystałem. Jest tyle różnych darmowych programów do backupu i przywracania systemu a ty musiałeś użyć najgorszego jaki istnieje. Internet jest pełen narzekań użytkowników na systemową funkcję przywracania. Korzystam również z Bitdefendera i nigdy nie miałem z nim kłopotów. Obawiam się, że czeka cię stawianie systemu na nowo.

Jak chcesz robić kopie tu używaj do tego właściwego programu wiem że windowsa ma sporo rzeczy ale niestaty jak przychodzi co to czego to te bazowe/wbudowane w system są po prostu beznadziejne.

Polecam
Macrium Refelct
Paragon
I wybierasz partycje gdzie jest system lub też cały dysk i robisz kopie na inny nośnik który nie jest podpięty na codzień do komputera…

Dlaczego?
Bo jak chyciisz wirusa albo dysk cały sie uszkodzi to również na nim dane dlatego nie ma sensu trzymać tak kopi.