Przywracanie systemu Windows 8 z partycji Recovery w laptopie Samsung NP300E5C-A03PL

Witam

 

Chce przywrócić system Windows 8 z partycji Recovery w laptopie Samsung Samsung NP300E5C-A03PL, ale mam takie pytania przez przywracaniem systemu Windows 8 z partycji Recovery:

 

  1. Czy po przywracaniu systemu Windows z partycji Recovery nie będzie problemów z aktywacją systemu Windows 8?

  2. Czy jak zaktualizuję system Windows 8 do 8.1 nie będzie problemów z uruchomieniem, sterownikami?

  3. Czy da się przywrócić system z partycji Recovery bez utraty danych?

  1. System w recovery jest już aktywowany

  2. Możesz wybrać pomiędzy przywróceniem ustawień fabrycznych a jedynie odświeżeniem systemu  z zachowaniem danych.

Jak najlepiej ustawić w tym programie Recovery żeby przywrócić system Windows 8 z partycji Recovery bez utraty danych?

 

W razie czego wstawię zrzut ekranu:

 

post-234893-0-16915000-1425741626_thumb.

Masz tam napisane: “Zachowaj Dane użytkownika” - No… i klikasz to. 

Właśnie przywróciłem system Windows 8 z Recovery i mam teraz kolejny problem, właśnie instaluje mi się aktualizacja do Windows 8.1 i niestety proces instalacji cały czas stoi na 64% w stosowaniu zmian. Co mam zrobić?

 

Edit: Niestety anulowałem instalację aktualizacji do Windows 8.1 i najgorsze jest to że muszę pobrać aktualizację od nowa :frowning:

A zamiast używać Recorvery nie lepiej wgrać na czysto Win 8.1? Pytam, bo sam nie wiem, a chce wgrać na czysto Windowsa.

Problem rozwiązany: 5 dni temu udało mi się zaktualizować Windows 8 do 8.1 dzięki zainstalowaniu wszystkich ważnych aktualizacji w Windows Update :slight_smile:

 

Edit: Dodam że ja zamiast przywrócić system z partycji Recovery bez utraty danych wziąłem tą samą opcję tylko że z utratą danych. A prawie wszystkie dane skopiowałem do pendrivea, a pozostałe dane na kartę microSD ponieważ mój pendrive miał za mało miejsca na pliki