Przywracanie systemu

Witam…otóż mam mały problem dla znawców a dla mnie owszem-większy zapewne. jako nabywczyni visty home basic, szukam tego do czego bylam przyzwyczajona w xp,tam komputer tworzył automatycznie raz dziennie kontrolne punkt przywracania, co bylo mi pomocne, gdy coś, co zainstalwałam świeżo mulilo kompa albo utrudniało jego pracę. nie mam tego w Viscie lub co bardziej prawdopodobne nie potrafię ustawić, czy ktoś może mi powiedziec co mam zrobić aby laptop czynil automatycznie takie punkty przywracania? z góry dziekuję.

Trochę mnie dziwi, że nie masz zaznaczonej opcji automatycznego tworzenia punktu przywracania systemu, ponieważ jest to opcja domyślnie zaznaczona (przynajmniej u mnie tak było od początku). Wracając do tematu, wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w opcji “Pomoc i obsługa techniczna systemu”, wystarczy wpisać w wyszukiwarce “przywracanie systemu”. Tam znajdziesz wszystko opisane dokładnie i w bardzo przystępny sposób. Jeżeli będziesz miała jakieś pytania lub wątpliwości to pisz, chętnie wyjaśnię.

Pozdrawiam

rennia

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zobacz też http://www.vista.pl/articles/art,233/

dziękuje za pomoc sobewa i Agaton, znalazłam i mam już to czego szukałam dzieki waszym podpowiedziom. Oczywiście po zapoznaniu z zasadami tego forum, postaram się dostosować do jego wymogów z całym szacunkiem dla Tych, którzy mają problemy jak i Tych którzy pomagają czy pilnują tutaj porządku. Pozdrawiam