Przywracanie systemu

czy jest możliwośc przywrucenia systemu xp home edition o miesiąc albo dwa wstecz bo ja w tej chwili mogę wrócic tylko do 1 stycznia 2008 a natomiast nie idzie wrucic sie do grudnia ani listopada gdy kliknę na kalendarz z miesiącem pozostaje tylko aktualny styczeń czy mógłby mi ktoś doradzic?

System możesz przywrócić tylko do punktu przywracania jaki masz do dyspozycji. Możesz zwiększyć miejsce na dysku dla przywracania systemu, wtedy będzie “pamiętać” więcej zapisanych punktów.

Tak więc w tej chwili jeśli nie masz zapisanego punktu z przed miesiąca to nie przywrócisz systemu o taki czas.

PUNKTY DO PRZYWRACANIA SYSTEMU BYłY ZAPISANE W GRUDNIU I WCZEśNIEJ BO SPRAWDZAłEM TO WCZEśNIEJ TYLKO WTEDY JESZCZE NIE PRZYWRACAłEM SYSTEMU A TERAZ NIE MOGE WRóCICIć SIE DO GRUDNIA Z POWROTEM TYLKO DO 1 STYCZNAIA

A masz punkt przywracania z datą grudniową :?:

ps. wyłącz CapsLock’a

mam punkty przywracania z data grudniową i wcześniejsze punkty przywracania ale problem w tym że nie ma możliwości wejścia na miesiąc grudzień ani żaden wcześniejszy po prostu gdy klikam na kalendarz miesiąc się nie zmienia tylko pozostaje styczeń być może ma to coś wspólnego że przed paroma dniami robilem skanowanie przez registry shower i zostały usunięte błędne wpisy w systemie?

wyłączyłem caps locka i nadal nie mozna przejśc na poprzednie miesiące pomimo tego że punkty przywracania istnieją w poprzednich miesącach co robić pomóżcie bardzo prosze gdy klikne na poprzedni miesiąc pozostaje bez odpowiedzi ?

DARI3333

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie, pamiętaj o właściwym korzystaniu z klawisza Caps Lock.

W celu dokonania zalecanej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.