Przywracanie systemu

Witam

Mam pytanie jak przywrócić system w viscie bo nigdy w tym oprogramowaniu nie robiłem prosze o krok po kroku jak to zrobić z góry dzięki

Możesz zrobić tak: Start-> panel sterowania-> Centrum kopi zapasowych-> po lewej: przywracanie systemu-> system zaproponuje jakiś swój najnowszy punkt ale będziesz miał opcję wyboru innych punktów, jeżeli masz pakiet zabezpieczający to przywracanie w normalnym trybie może zwrócić błąd, jeżeli tak się stanie to podam dalsze instrukcje.

co to pakiet zabezpieczajacy

Anty wirus, lub pełny pakiet ochronny typu Internet Security.

a przed przywracaniem moge go wylaczyc

bo mam kaspersky

Możesz.

ej nie wylaczylem kasperskyego i pokazal mi sie blad pisalo przywracanie systemu nie zostalo ukonczone pomyslne.pliki i ustawienia systemowe komputera nie zostaly zmienione

szczegoly

wystapil nieokreslony blad podczas przywracania systemu co mam zrobic help!!

To zrób to samo tylko że w trybie awaryjnym, podczas startu sytemu wciśnij F8, uruchomi się tryb awaryjny, wykonaj przywracanie, powinno obejść się bez błędów, jedyną wadą tego sposobu jest brak możliwości cofnięcia zmian po przywracaniu. Antywirusy i pakiety ochronne lubią blokować przywracanie w trybie normalnym, w awaryjnym daje się przywrócić system bez problemu.

dobra dzisiaj zobacze

Dodane 27.01.2010 (Śr) 8:28

a lapek, z nim sie nic nie stanie to znaczy czy sie nie popsuje?

Dodane 27.01.2010 (Śr) 8:30

mowisz ze cofnac nie mozna ale inny punkt np wybrac mozna.Robiles to kiedys przez ten tryb awaryjny

Nic się nie stanie z lapkiem :wink: .

Tam można wybrać inny punkt. Przywracam tylko w trybie awaryjnym, mój Norton zawsze zwraca błąd w trybie normalnym ;] .