Przywracanie systemu

Chciałbym przywrócić system za pomocą obrazu systemu. Dowierzałem się, że można to zrobić za pomocą “zaawansowanych metod przywracania systemu”. Mam na dysku E: (archiwum) folder WindowsImageBackup Który został utworzony 21.03.2012 (właśnie do tej daty chciałbym przywrócić system) , są w nim foldery Backup, Catalog, SPPMetadata i plik MediaId. W folderach są pliki VHD, dokumenty XML oraz pliki. Czy ten folder to obraz systemu dzięki któremu mogę przywrócić system do podanej wcześniej daty używając zaawansowanych metod przywracania. Jeśli tak proszę o instrukcję krok po kroku jak to zrobić oraz o wyrozumiałość, jestem całkiem zielony w tych sprawach i nie chciałbym sobie czegoś zepsuć.

Możesz odtworzyć tę kopię na przykład poprzez uruchomienie komputera z płyty Windows i wybór opcji Napraw i odzyskiwanie obrazu systemu - przeglad-metod-naprawy-problemow-uruchamianiem-windows-t497796.html#p3131322

Można wyciągnąć dane z tego obrazu poprzez podmontowanie go -

Czy dzięki temu obrazowi systemu będę mógł przywróć system przy użyciu opcji “zaawansowane metody odzyskiwania”?

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … ery-method

Dzięki wszystkim za pomoc. Już przywróciłem.