Przywracanie sytemu

Witam. Mój problem polega na tym, ze jak dałem dzisiaj przywracanie systemu to pisał mi, ze sie nie powiodło przywracanie - chociaz mi przywrócił (niepotrzebne ) pliki. Przywracałem z dnia około 3 sierpnia, a mi przywrócił stare gry, filmy itp., które bardzo dawno usunąłem :frowning:

Nie wiem czy w biosie sie trzeba pobawic czy coś, żeby te pliki raz na zawsze usunąć ?

NIe jestem w biosie obeznany inie chce uszkodzić systemu, wiec prosze o wypowiedź tu uzytkowników, którzy mają dość o tym pojecia.

Pozdrawiam.

CyraN BIOS komputera nie ma żadnego wpływu na przywracanie systemu. Za tą opcję odpowiada wyłącznie system operacyjny Windows.

No to jak usunać te stare niepotrzebne pliki ?

Przecież tym programem nic nie zdziałam -> jv16 PowerTools 2007

? Bo dałem przywracanie z około tygodnia, a mi przywrócił zeszłoroczne nmiepotrzebne pliki :?

Jeśli ci je przywrócił to skasuj je po prostu z dysku. I tyle.

Steganos usuwanie metodą Gutmana. NIc nie przywróci tych plików :smiley:

Wojtas_16 to nic nie da :roll: Bo przecież po co by było przywracanie systemu. Skasuje je ręcznie, dam przywracanie i je dalej mam a ja chce, żeby ich nie było w ogóle.

Moze jest jakiś program podobny do tych (co odzyskują system - jakie chce pliki), tylko, żebym właśnie mu zaznaczał, żeby je na zawsze usunął.

To w takim razie wystarczy usunąć wszystkie punkty przywracania systemu i utworzyć nowy punkt przywracania. I tych plików już nie będzie.

To w takim razie wystarczy usunąć wszystkie punkty przywracania systemu i utworzyć nowy punkt przywracania. I tych plików już nie będzie

jest to sposób ale pewniejszy jest ten. Tylko czasochłonny :wink: :wink:

http://forum.pclab.pl/t256595.html - dokładny opis.