Przywracanie ustawień fabrycznych

Witam.

Przywracanie ustawień fabrycznych odbywa się bez użycia nośnika takiego jak CD, DVD, pendrive, obraz masz na partycji recovery, system wykona wszystko sam automatycznie.

Okej, a gdyby system nie poradził sobie z przywracaniem ustawień fabrycznych, to wróci do tego, co było wcześniej?

Raczej nie ma się o co martwić. System zanim przystąpi do jakichkolwiek czynności, sprawdzi czy wszystko jest gotowe tzn. Czy jest odpowiedni nośnik lub partycja odzyskiwania, czy wszystkie wymagane pliki są na miejscu, i czy nie ma innych przeszkód. Jeśli coś będzie nie tak, wyświetli się błąd i nic nie zostanie zrobione. Jeśli natomiast wszystko będzie ok, to proces się rozpocznie i zakończy powodzeniem.

Przywracanie ustawień fabrycznych to format partycji systemowej  i  nagranie na nią stanu z fabryki (ważne dla ciebie dane należy przenieść na inną, a najlepiej na osobny dysk, DVD itd.). Jeśli tylko na dysku nie ma fizycznych błędów nie powinno być problemów.

Ja osobiście używam…

…który działa na bardzo podobnej zasadzie i nigdy nie miałem z tą operacją żadnych problemów.

 

Najważniejsze dane przerzuciłem na Pedrive. Jutro przywrócę ustawienia fabryczne. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, a jeżeli nie, to pewnie się tutaj jeszcze pojawię. :slight_smile: