Przywrócenie do ustawień fabrycznych!

Witam. Chciałbym ustawić laptop do ustawień fabrycznych, tudzież zainstalować Windows 8 na nowo.

Próbowałem już chyba wszystkiego, bezskutecznie.

Wcześniej instalowałem w sposób następujący START -> USTAWIENIA-> OGÓLNE-> USUWANIE PLIKÓW I INSTALACJA SYSTEMU i nie było żadnych problemów.

W tej chwili wyskakuje błąd " Nie można znaleźć potrzebnych plików, włóż dysk CD/USBDRIVE i uruchom ponownie (robiłem kilka kombinacji, uruchom ponownie, ustawiałem automatyczny rozruch w biosie, poprzez F12, ESC, ALT+F10, F11 , DEL tym razem już z płytą z obrazem z ustawień fabrycznych (również nic to nie dało).

Prośba moja brzmi następująco proszę o pomoc w tej sprawie, bo dostaje już szału od tego.

Dodam, że jest to Laptop Acer Aspire E1-571G, kupiony w Neonecie (nie mam żadnej płytki z windowsem i wcześniej jak instalowałem Windowsa nie była mi potrzebna)

Napisz do support acer, czy też zadzwoń pod nr stacjonarny 22 471 0 625

http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/service-contact Mam też acer aspire, tylko inny model i dokładnie tak bym postąpił. W razie ostatecznym, nawet mogą przysłać do tego modelu płytkę z OS i softem. Przygotuj się, spisz sobie nr produktu ze spodu acera. Też nie mam płytki z systemem, ale odpukać - cztery lata chodzi dobrze.