Przywrócenie domyślnego stanu menu start

Chciałem odchudzić menu start i skończyło się to tak, że skasowałem za dużo. Jak przywrócić oryginalny stan menu? Dodam, że próbowałem już przełączyć się na ten drugi typ menu start, a potem powróciłem do klasycznego i nic to nie dało. System to Windows Vista Home Premium.

Próbowałeś przywrócić system?

Możesz doprecyzować, bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc :“skasowałem za dużo”.

Chyba nie będziemy się porywać z siekierą na muchę !?!

semtex , już nie raz to widziałem,i domyślam się tylko o co chodzi,ale czekajmy na to co odpiszę Maciek1988 ,

Myślę że po prostu usunął “ostatnio używane” elementy z menu start, ewentualnie zbyt mocno ograniczył ilość elementów “przypiętych” do Menu.

Chyba że grzebał w plikach systemowych w celu zwężenia menu start i namieszał a nie zrobił backupu plików oryginalnych a01225.gif

Nie zrobiłem niczego szczególnego. Powywalałem wszystkie skróty z “Programów”, które mi nie pasowały i teraz trochę mi ich brakuje, mógłbym dodać je ręcznie, ale może jest jakaś opcja. stąd moje pytanie.

W sumie tyle Ci pozostało, przecież nie będziesz przywracał systemu z powodu takiej “pierdoły” :lol:, w sumie innej opcji po za ręcznym przywróceniem listy

programów nie ma :wink:

semtex , przywrócić system…wielka mi rzecz…pierdoła nie pierdoła ale skuteczność duża.

Może i tak ale po co !?

Kilka kliknięć i sprawa załatwiona, zresztą przywracanie w trybie normalnym na 99% zwróci błąd :smiley: .

semtex nie róbmy offtopa,czemu ma zwrócić błąd?