Przywrócenie folderu Desktop w c:\użytkownicy\user

W jaki sposób mogę przywrócić folder który usunęłam z lokalizacji c:\użytkownicy\user Ręczne jego utworzenie nie pomaga, ponieważ w otoczeniu sieciowym wtedy nie widnieje. Proszę o pomoc. Punkt przywracania mam wyłączony więc ta metoda odpada.

Zawsze można spróbować ręcznie udostępnić. Kliknij prawym przyciskiem myszy na dany folder, z menu kontekstowego wybierz właściwości, zakładka udostępnianie.

Wcześniej był utworzony przez Ciebie, czy był od początku, może podasz jego nazwę?

Chodzi o folder Desktop w lokalizacji c:\użytkownicy\user. Oczywiście był on od początku instalacji systemu. Usunięty został przeze mnie poprzez wycięcie go (mój błąd) z telefonu i przeniesienie go na telefon. Nie dało się go ponownie przenieść. Teraz mimo że go ręcznie utworzyłam to po pierwsze nie widać go w telefonie nawet po udostępnieniu oraz ikona tego folderu jest standardowa a nie taka jak powinna być jako pulpit. Nie wiem co czynić teraz.

Dodane 08.11.2013 (Pt) 18:34

Ok poradziłam sobie, mam już dostęp do pulpitu z innego urządzenia, ale dalej mi nie daje spokoju jak przywrócić grafikę dla tej ikony:

Przechwytywanie.PNG