Przywrócenie komputera do stanu fabrycznego

Witam

Mój problem wydaje się prosty,ale nie stet nie jest :frowning:

Chodzi o to że system w komputerze stacjonarnym nie działa prawidłowo.

Nie mam dostępu do robienia czego kol wiek na kompie na około 1/4 … zawsze pokazuje że jakiś błąd , brak dostępu,nie może otworzyć,itd.itp.

Coś siadło w systemie i chciałbym go przywrócić do ustawień fabrycznych,ale właśnie nie mogę wejść w system recovery,bo to też właśnie siadło w tym miejscu.

Działać działa komp tyle że prawie nic już w nim nie mogę zmienić lub dodać.

komputer to:

Acer veriton x2631

Intel Core i3-4130  3,4 GHz

Windows 7 home premum

System po angielsku

Płyty z Windows nie było w komplecie … dodam że jestem zielony w tym temacie.

W trybie awaryjnym też nie można uruchomić recovery? F8 przy starcie komputera, podaj komunikaty błędów.

A jak już uda mi się otworzyć recovery to czy stracę pamięć cookie i zapisane  zapamiętane strony w ulubionych?

Recovery to ustawienia fabryczne tak jak po wyjęciu z pudełka. Jeśli chcesz zachować zakładki możesz je ręcznie skopiować lub zalogować się na konto i ustawić synchronizację. 

Tak chcę zachować moje zakładki,a dokładnie chodzi mi o wszystkie hasła na różnych forach itd. 

Więc zabezpiecz profil aby nie utracić tych danych,  np dla Firefoksa wygląda to takhttps://support.mozilla.org/pl/kb/Tworzenie kopii zapasowej swoich danych

Longhorn2009

Zrobiłem kopię zapasową na pulpit i od razu zrobiłem przywróć.

Jak na razie wszystko działa czy teraz mogę bez strachu że wszystko stracę wejść w recovery?

Hej,

Proponuję przenieść kopię zapasową na inną partycję, ewentualnie na dysk przenośny bądź pendrive’a. Jeśli wykonasz Recovery, to wszystko, co znajdowało się na pulpicie, zostanie usunięte.

Pozdrawiam,

Dzięki mod.

Skopiowałem na dysk zewnętrzny.