Przywrócenie pagefile.sys hiberfil.sys

Podczas robienia kopii zapasowej Win7pro usunąłem swap i plik hibernacji przez co teraz nie chce się uruchomić.
Nie mam świeżego punktu przywracania.
Narzędzie do rozwiązywania problemów ze startem nie pomaga.
sfc /scannow nie pomaga.

Ma ktoś pomysł jak wyjść z tego impasu?

Uruchomienie w trybie awaryjnym nie pomaga?
Ewentualni z czystej płyty Windows uruchomić naprawę systemu

Próba wejścia w awaryjny powoduje restart.

Spróbuj zapuścić privazer. Na początku są ustawienia i możesz zaznaczać, co Ci pasuje. Pod koniec jest opcja wyłączenia hibernacji. Privazer tak ma, gdy ta opcja jest odznaczona, to domyślnie czyszczenie privazerem skutkuje włączenie hibernacji. Podczas analizy dwukrotnie kliknij na priorytet, na wysoki - to znacznie skróci proces czyszczenia. Będzie pisało dwie godziny, ale w końcu privazer upora się w paręnaście minut. Program obsługuje wszystkie systemy windows, hdd i ssd.
Pobierz portable stąd: https://privazer.com/download.php

Ja musiałem zaznaczać, żeby pozbyć się hibernacji, ale kiedyś przez nieuwagę ominąłem i włączyło mi hibernację, - taki spas.

Przecież to jest aplikacja GUI, a ja nie mogę dostać się do Windowsa nawet w trybie awaryjnym.

ps. Hibernację można wyłączyć normalnie spod Windowsa, nie potrzeba do tego narzędzi firm trzecich.

Boot instalki Windowsa - uruchomić naprawę systemu (Repair your computer)

image

Nie mam cierpliwości do tego Windowsa. Chyba zaoram i posieje W10 - czyli mam dzień z głowy :confused:

Podrzuć mu puste pliki w odpowiednie lokalizacje i może cudem ruszy.

Usunąłeś dodatkowo jakieś inne pliki, bo pliki swap, plik hibernacji i pagefile system po uruchomieniu tworzy na nowo, uruchamia się.

2 polubienia

Nic więcej nie usuwałem. Clonezilla podczas tworzenia kopii zwodniczo zaoferowała mi pozbycie się tych 2 plików. Po wszystkim Windows zaczął resetować się na ekranie ładowania bez absolutnie żadnego komunikatu :confused:
Tez byłem przekonany ze ich usunięcie nie zaszkodzi, a może jeszcze pomóc, bo system będzie miał okazje utworzyć nowe niepofragmentowane. Magia Windowsa. Najlepiej go wcale nie dotykać tylko chuchać, głaskać i modlić się o długie życie :wink:

Jeszcze lepszy jest instalator który usilnie wrzuca mi bootloader nie na ten dysk na którym instaluje system tylko na ten który jemu się bardziej podoba :smiley: No kurde za łatwo by było jakby dodali opcję wybierania przez użytkownika miejsca na bootloader :smiley:

3 polubienia

Nie jemu się podoba tylko Ty masz go ustawionego jako PIERWSZY.