Przywrócenie partycji po podziale w Partition Magic

Witam! Przejdę od razu do rzeczy- Chciałem zwiększyć partycje systemową zabierając wolne miejsce z dwóch innych (używałem Partition Magic). Z jednej się udało, ale podczas drugiej takiej ‘operacji’ niechcący wcisnąłem Cancel no i się posypało:| Po restarcie komputera zniknęła mi ta partycja. Sprawdziłem w Partition Magic,że ją widzi, ale niestety kompletnie nie wiem jak ją teraz przywrócić tak,aby nie utracić zapisanych na niej danych.

Z góry b.dziekuje za wszelką pomoc!

Spróbuj programem TestDisk.Można nim odzyskać partycje lub dane.

Ok pobrałem testDisk tylko nie za bardzo wiem jak go użyć. Znalazłem na stronie instrukcje,ale jest ona jakaś b.zaawansowana i trochę się gubię, a nie chce jeszcze bardziej czegoś zepsuć… Czy ktoś byłby tak uprzejmy i mnie pokierował? Będę b.wdzięczny!

Zapoznaj się z tym tematem:Klik,jest dosyć przystępnie opisany.

No właśnie o tej stronie mówiłem…

Na wszelki wypadek dam screena z zarządzania dyskami. Tam widzi tą partycje i jest napisane zdrowa… może nie muszę korzystać z tego skomplikowanego programu:P może jest jakiś łatwiejszy sposób?

ae120038e5855b35m.jpg

Daj zrzut.Jeżeli w zarządzaniu dyskami jest widoczna to mamy pytanie,czy próbowałeś na nią wejść?Bo to można zrobić spod tego narzędzia,jeżeli w momencie próby wejścia dostaniesz komunikat że przed użyciem trzeba tę partycję sformatować to niepozostanie nic innego jak użycie narzędzia,które podałem.Nie mogę Ci opisać jak z niego skorzystać bo jeszcze nie miałem okazji z niego korzystać.

EDIT

Czy to ta partycja zaznaczona na szaro,bez przydzielonej litery dysku?Jeżeli tak to może przydziel jej literę,choć wątpię czy to pomoże.

Pomogło przydzielenie litery!- Dzięki! Mogę już normalnie wejść na dysk! Ale się cieszę,że obyło się bez skomplikowanych ingerencji:)

Dzięki jeszcze raz!