Przywrócenie plików, karta pamięci


(Ariven76) #1

Witam, mam taki problem z karta pamieci, nagrywalem kilka filmow z dzisiaj, pozniej odtwarzalem ja na kamerce i na tv, wszystko dzialalo teraz jak chcialem zgrac na komputer wlozylem do telefonu zeby zgrac jeszcze zdj na karte, ale ze rozladowal sie po 15s to stwierdzilem ze najpierw zrzuce filmy na kompa. No i wchodze, wrzucam filmy i ostatni ma 0kb. I to było właśnie najważniejsze nagranie, miało koło 16min (~1.9gb) format .mov, teraz nie mozna tego nigdzie otworzyc :confused:

Dodam ze miesiac temu w telefonie zepsula mi sie karta pamieci, na calej byly bad sektory.

Ktoś pomoże jak odzyskac plik ? Karta hama, 32gb.


(wexel1974) #2

Zapoznałbym się z tym artykułem:

http://www.loswiaheros.pl/recenzje-testy/80-sprzet/727-program-do-odzyskiwania-zdjec-video

 

Ja korzystałem z różnych programów np. Digital Image Recovery ( ale nie wiem czy obsługuje odzyskiwanie filmów ) oraz PC Inspector File Recovery i dane odzyskiwałem.


(xyzzyx) #3

Sprawdź:

http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html


(JNJN) #4

j/w program ze zdjęciami z karty pamięci radzi sobie bardzo dobrze, nie wiem, jak będzie z filmami?


(Ariven76) #5

Zdjecia itd. nie sa wogole ruszone, tylko ten wlasnie jeden film… Skanuje wlasnie karte tym programem ZAR, zobaczymy czy cos da.

 

edit

ZAR nic nie wykryl, tylko usuniete pliki, a ja mam normalnie moj film w folderze, tak jak na zdj nizej.
Recuva wogole nic nie znalazl, nawet usunietych plikow. Jakies pomysly jak przywrócić to 0kb do normalnego stanu …? Jakąś godzine przed tym jak mi się to zrobiło oglądałem film na TV i normalnie wszystko było git, pozniej wlozylem do fona zeby tez kilka ujec z niego zgrac ale sie rozladowal, a jak wlozylem do kompa to juz bylo 0kb :/ 

223322332222222.jpg