Przywrócenie systemu z pozycji biosa

Witam.

Mojej koleżance nie chce się uruchomić komputer - tzn włącza się, ale system operacyjny (Windows) się nie ładuje - a na pewno go ma na kompie. Dzień wcześniej ktoś tam coś instalował i być może to jest spowodowane tym właśnie, ale nie mam pojecia, bo ona jest w innym kraju i nie mogę tego sprawdzić :confused:

Być może przywracanie sysytemu by pomogło, ale nie wiem jak zrobić owe przywracanie do poprzedniego stanu z pozycji biosa :confused:

Tryb awaryjny nie wchodzi

Koleżanka ma Windowsa Vistę

http://support.microsoft.com/kb/307545/pl

Niech sobie pobierze na innym kompie to iso,jest to moduł naprawczy wyodrębniony z oryginalnego DVD Visty:Klik,możliwe że system zostanie naprawiony automatycznie,jeżeli nie to będzie miała możliwość skorzystania z opcji przywracania systemu,iso niech wypali na płycie,bez wypakowywania itd,tak jak zostanie to pobrane tak musi zostać wypalone.Niech zbootuje komputer z tej płyty i zapozna się z tym tematem,powinien pomóc.Innej możliwości bez utraty danych nie widzę,ewentualnie użycie partycji Recovery ale to zakończy się wymienioną utratą danych.

P.S.z tego modułu naprawczego nie da się postawić systemu,tylko naprawić !!

Hej, dzięki za info - przekażę jej, jak mi się uda, bo nie wiem kiedy będzie miała dostęp do komputera :wink: