Przywrócenie ustawień do farbycznych

Witam, czy może ktoś wie jak rozwiązać problem z przywróceniem systemu do ustawień fabrycznych w sony? Ponieważ system jest wyposażony w taki mechanizm, ale czy jest to powiązane z ukrytą partycją recovery? bo po zakupie nie utworzyłem kopi bezieczeństwa, a po użyciu tego wbudowanego narzędzia otrzymałem komunikat o niepowodzeniu. Wiedząc o tej funkcji przeprowadziłem taka samą  czynność przywracania ustawień do fabrycznych  w ramach testu na laptopie lenovo i udało się lecz w tym przypadku kopia po zakupie została wykonana stąd moje pytanie odnośnie tego. A poniżej kroki, które wykonałem żeby odświeżyć system do stanu fabrycznego

1 Ustawienia

2 zmień ustawienia komputera

3 aktualizacje i odzyskiwanie

4 odzyskiwanie

5 usuń wszystkie dane i ponowanie zainstaluj system.

Jeżeli kupiłeś lapka z systemem to spróbuj skorzystać z przywracania systemu softem sony.

Przeważnie to jest tak że podczas rozruchu wciska się odpowiedni klawisz (z reguły F[x]) i uruchamia się odpowiedni kreator (w zależności od producenta).

Co to jest za model lapka? Przeczytaj uważnie jego instrukcje obsługi bo pewnie tam jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Jest to model sony svf1521c6ew.ee9, próbowałem go przywrócić oprogramowaniem dostarczonym przez producenta niestety pojawia się komunikat o braku wykonanej kopii. Narazie nie mam dostępu do niego jak tylko będę miał możliwość to spróbuje to zrobić przy rozruchu

Windows 8?

 

Zapewne będziesz musiał posiadać płytkę z windows 8

A więc udało się partycja jest ukryta i można spokojnie przywrócić system do stanu z przed zakupu dzięki przyciskowi assist