Przywrócenie ustawień do farbycznych

(Rafal Rp) #1

Witam, czy może ktoś wie jak rozwiązać problem z przywróceniem systemu do ustawień fabrycznych w sony? Ponieważ system jest wyposażony w taki mechanizm, ale czy jest to powiązane z ukrytą partycją recovery? bo po zakupie nie utworzyłem kopi bezieczeństwa, a po użyciu tego wbudowanego narzędzia otrzymałem komunikat o niepowodzeniu. Wiedząc o tej funkcji przeprowadziłem taka samą  czynność przywracania ustawień do fabrycznych  w ramach testu na laptopie lenovo i udało się lecz w tym przypadku kopia po zakupie została wykonana stąd moje pytanie odnośnie tego. A poniżej kroki, które wykonałem żeby odświeżyć system do stanu fabrycznego

1 Ustawienia

2 zmień ustawienia komputera

3 aktualizacje i odzyskiwanie

4 odzyskiwanie

5 usuń wszystkie dane i ponowanie zainstaluj system.

(Soren) #2

Jeżeli kupiłeś lapka z systemem to spróbuj skorzystać z przywracania systemu softem sony.

Przeważnie to jest tak że podczas rozruchu wciska się odpowiedni klawisz (z reguły F[x]) i uruchamia się odpowiedni kreator (w zależności od producenta).

Co to jest za model lapka? Przeczytaj uważnie jego instrukcje obsługi bo pewnie tam jest odpowiedź na Twoje pytanie.

(Rafal Rp) #3

Jest to model sony svf1521c6ew.ee9, próbowałem go przywrócić oprogramowaniem dostarczonym przez producenta niestety pojawia się komunikat o braku wykonanej kopii. Narazie nie mam dostępu do niego jak tylko będę miał możliwość to spróbuje to zrobić przy rozruchu

(mrFreeze) #4

Windows 8?

(adi0922) #5

Zapewne będziesz musiał posiadać płytkę z windows 8

(Rafal Rp) #6

A więc udało się partycja jest ukryta i można spokojnie przywrócić system do stanu z przed zakupu dzięki przyciskowi assist