Przywrócone Dokumenty - nie działa guzik w menu start

Witam :slight_smile:

Skasowałem folder Dokumenty niechcący (nie śmiać się :P), przywróciłem, i sobie mam to wszystko i jest git. Prawie :wink: Teraz te Dokumenty są jak normalny folder. Musiałem zmienić ikonę ręcznie, ale co mnie najbardziej nurtuje to to, że w menu start taki guzik po prawej z napisem Dokumenty nie działa i nie wiem co teraz z nim zrobić :frowning: Pomoże ktoś?

Start > uruchom > regedit

odszukaj klucz HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

Klikasz 2xLPM na personal i wpisujesz tam nową ścieżkę docelową folderu.

Nie działa :confused:

Przed usunięciem folder Dokumenty przesunął mi się do folderu Bluetooth software - może to coś pomoże.

Po przywróceniu folder ten jest zwykłym folderem, a nie takim magicznym - że nazywał się Documents a wyświetlało Dokumenty :slight_smile:

EDIT:

Dodatkowo gry które korzystały z plików w tym folderze też nie działają… :confused:

Jak zrobisz to co napisałem w rejestrze to zresetuj kompa. Jak dalej nie będzie działać to spróbuj zmienić jego nazwę na tą jaka była czyli Documents.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie “Dokumenty” w Menu Start, wybierz “Wlasciwosci”.

W zakladce “Lokalizacja” wpisz sciezke do katalogu z dokumentami ( np. E:( Dokumenty ) ).

Od razu dodam - katalog z Dokumentami najlepiej trzymac na innej niz “C” partycji - to duzo bezpieczniejsze rozwiazanie niz trzymanie ich na partycji systemu operacyjnego.

Zatwierdz zmiany ( OK ), gotowe …

Dziala?

Oba sposoby nie działają :frowning:

EDIT:

A może przywracanie systemu?

Dodane 16.02.2009 (Pn) 18:52

Oba sposoby nie działają :frowning:

EDIT:

A może przywracanie systemu?

EDIT2:

Ja tylko tak na przyszłość powiem, że jak komuś się zdarzy taka sama sytuacja jak moja to zainstalujcie sobie http://download.chip.eu/pl/Free-YouTube … 79401.html - dokumenty pojawiły się od razu po zainstalowaniu :slight_smile: