[PS] Tutek (rany) - prośba o przetłmaczenie!

Witam!

Znalazłem ostatnio takiego tutka:

http://www.solophotoshop.com/Tutorial-C … c-251.html

Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć punkty od 3?

Z góry wielkie dzięki!

masz wszystko na obrazkach… Malujesz brazowym kolorem od oka kreske zmiejszasz opacity dajesz czarnym nastepna smudgujesz a 5 nie wiem ;d

po punkcie 2

tworzymy nową warstwę - krew

  1. malujemy kolorem ciemnoczerwonym na czarnym(na warstwie krew - ob.3a), zmieniamy typ warstwy z normal na overlay(3b)- typ warstwy zmieniamy z okienka warstwy

  2. wybieramy warstwę rana( z p.1) i narzędziem smugde o małym rozmiarze kreślimy czarną linię, potem to samo robimy na warstwie krew i rana powinna uzyskać efekt głębi(ob.4)

  3. tworzymy nową warstwę - krople krwi - typ warstwy overlay, kolorem

ciemnoczerwonym zaznaczamy krople krwi ściekające po skórze, tworzymy tylko kilka(unas cualtas - trochę niezrozumiałe, słowniki nie notuję cualtas)

powtarzamy procedurę dla innych ran, tylko oczywiście nie ma potrzeby tworzyć nowych warstw; żeby sobie ułatwić zadanie możemy utworzyć grupę warstw(layer set), w okienku warstw powyżej przeżroczystość

(opacity) jest przycisk z trójkątem - pokaże się menu, wybieramy nowa grupa warstw(new layer set), wpisujemy nazwę grupy i umieszczamy nasze warstwy w grupie

ps.autor obiecuje, że jutro(maniana) pokaże, jak zrobić siniaki, otarcia i

zadrapania, żeby osiągnąć pełny realizm, musisz sie więc szybko uczyć hiszpańskiego

To już dosyć stary tutek, ale zapomniałem o nim :stuck_out_tongue:

Wielkie dzięki!