PS2 + Gran Turismo 4 i Geteway czy PSP

Siema,

A więc uzbierałem sobie trochę kasy - 800zł i byłem w Media-Markt i mam dylemat. Kupić PS2 z Gran Turismo 4 (w którym jest podobno 500 aut (właśnie-czy to prawda?) i Geteway - jakąś grę gangsterską za co zapłaciłbym około 700zł łącznie, czy poczekać do połowy marca i kupić PSP + GTA VCS? Wiem, że wybór jest trudny, lecz co byście zrobili na moim miejscu…? PS2 z grami mogę kupić w każdej chwili a na PSP musiałbym trochę poczekać…

Ps. Proszę o odpowiedź dot. Gran Turismo 4 - czy tam jest naprawdę 500 aut (?! :o )

prawda, jeżeli nie więcej bo nigdy nie liczyłem.

GTA-VCS będzie też na PS2 i to w dobrej cenie. zobacz: http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4530&SI … 7a51c1e299

na Twoim miejscu kupiłbym PS2. jest więcej gier niż na PSP. ale wybór nalezy do Ciebie.

znalazłem spis aut w GT4 w wersji PAL: http://www.granturismo.pl/gt4-lista-samochodow-pal

Ps2 plus GT4 sam mam i polecam innym :slight_smile:

Jest 650 samochodów,200 fotorealistycznych tras,niesamowity realizm rozgrywki, moc opcji tuningowych i ogromny nacisk na szczegóły.Polecam Ci Gran Turismo 4 jeżeli lubisz pojeździć se autkiem a jezeli wolisz zabijanie na ekranie to bierz Gateway lub PSP z GTA ogólnie namawiam cię tym postem abyś brał GT4 bedziesz miał 100 % zadowolenia,100% satysfakcji po kilku zarwanych nocach przy tej gierce i 10000000000000000% funu z nią :stuck_out_tongue: nie zapomnisz jej nigdy a tak w ogóle to możesz mieć obydwie te gry GT4 kosztuje 80 zł a Gateway ze 40 zł nowka zapakowana i dokupisz se spokojnie jeszcze memorkę i zostanie ci jeszcze na jakas gierke lub bilet do kina na jakiś dobry film :smiley:

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 21:24

Zrobiłem taki mały konfig.zestawu za 800 zł wszystko oczywiście ze sklepu a wiec tak 1.PS2(489,00zł),Karta Pamięci 8MB(75,00zł),Gran Turismo 4(55,00zł),Gateway(59,00zł) i GTA:Vice City Stories(115,00zł) =793 zł i zostaje ci na kebab i małą pepsi :stuck_out_tongue:

2.PS2+Karta Pamięci(549,00zł),Gran Turismo 4(55,00zł),Gateway(59,00zł),GTA:Vice City Stories(115,00zł)=778zł i zostaje 22zł tak jak mówiłem zostaje na bilet do kina i na coś do żarcia na seans.:stuck_out_tongue:

p.s.Zamiast Gatewaya na twoim miejscu wziął bym se God Of War za 69 zł najwyżej nie jadł bym nic wtedy w kinie :stuck_out_tongue: mam nadzieje ze doradziłem najlepiej jak mogę a jeżeli masz pytanie z jakiego sklepu ten konfig to zapraszam na gg lub PW pozdro a no i mozesz jeszcze zrobić tak ze zamiast Gateway i GTA:VCS wziąść se Pro Evolution Soccer 6 zabawa na maxa gwarantowana tak samo jak przy Gran Turismo no i nadal masz na bilet do kina tylko ze na zarcie do kina troche mniej :stuck_out_tongue:

Hmm… Brzmi zachęcająco :slight_smile: Ale chyba kupie sobie teraz PSP a gdzieś w wakacje PS2, tylko jest jedno pytanie - czy nie zdążą oni wycofać tej gry ze sklepów pod koniec Lipca…?

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 21:28

Czy nie zdążą wycofać ze sprzedaży gry i konsoli PS 2:wink:

nie ma sie co martwić to jest kasa a kasy nikt nie wyrzuca :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 21:36

no jak weźmiesz PSP za 749,00zł to masz na pięć biletów do kina ale bez żarcia he he oki twoja kasa rób jak uważasz za najodpowiedniejsze

Po namyśle stwierdzam iż kupię PS2 + GT4 i GTA VCS :smiley: Chyba to dobry wybór? ;>

Jak tak chcesz zrobić to dorzuć se jeszcze God Of War za 69 zł chyba ze chodzisz duzo do kina to nie bierz :stuck_out_tongue:

Rog to nie jest dobry wybór.

PS2 staje się już konsolą ( o ile już nie jest ) troche przestarzałą, która jest już bardzo ograniczona. PSP za to ma dużo więcej możliwości w stosunku do PSP. A niektóre gry naprawdę graficznie są na równi z PS2.

Na dodatek PSP staje się coraz bardziej popularne, przez co masz pewność, że gier i to bardzo dobrych nie zabraknie.

Na PSP również będzie Gran Turismo, jednak kiedy nie wiadomo.

Miałem PS2 i przegrałem na nim sporo godzin. Jednak jeśli miałbym wybierać. Zdecydowanie PSP.

w jaki sposób

A taki, że graficznie już lepiej nie będzie.

Gry też powoli przestaną się pojawiać, ponieważ wchodzi PS3, a jak wiemy tutaj jest dużo większa kasa niż w PS2. Po prostu sytuacja taka sama jak z PSX. Co tu dużo mówić.

PSP jest zaś konsolą kieszonkową, która posiada “swoje własne prawa”.

Dystrybutorzy, oraz producenci gier coraz częściej wolą robić grę na PSP niż PS2. Wystarczy spojrzeć na ostatnio wydane gry na PSP i PS2. Nie licząc konwersji GTA (właśnie!) z PSP, to nie ma nic już godnego uwagi.

Domyślam się, że posiadasz PS2 i będzie go bronił mimo wszystko.

Jednak nie ma się co okłamywać, PS2 powoli (albo szybko?) staje się dziadkiem wśród konsol.

Dlatego uważam, że nie warto pakować w taką konsole prawie 800zł !

Za tą (a nawet dużo niższą) cenę masz PSP, w którym możesz grać gdzie tylko chcesz, oglądać filmy, słuchać muzyki, emulować gry chyba ze wszystkich starszych konsol oraz starych gier telewizyjnych (Amiga, Comodore, itd. ), emulować gry z PSX’a, równiez po zakupieniu oraz wgraniu odpowiedniego programu można PSP wykorzystyć jako nawigator, lub kamere.

Po prostu PSP ma większy popyt na rynku niż PS2, przez co będzie dużo więcej gier, oraz bardzo ciekawych akcesoriów. Nie będe już wspominał, o ilości programów stworzonych przez samych fanów !

Wydaje mi się, że jasno i klarownie przedstawiłem Ci czemu PS2 nie warto kupować :slight_smile:

Kup PS2

LOL… Bardzo mi pomogliście… Jeden: KUP!!, Drugi: Nie kupuj !!

Ale chyba wypowiedź patricka jest najbardziej sensowna ;]

Każdego kogo znam i posiada PSP, nigdy nie żałował wydanych na niego pieniędzy. Nie dość, że masz mase możliwości, możesz je wszędzie zabrać, to na dodatek co chwila jest coś nowego i bardzo interesującego.

Nie chce się powtarzać, ale na PS2 raczej nic takiego już nie będzie.

Uwierz mi na słowo, zakupu PSP nie będziesz żałował napewno.

PS.

Jeśli się zdecydujesz już kupić PSP, zerknij na moją stronę, żebyś nie kupił konsoli, której nie da się przerobić. Ale to już rozmowa nie w tym temacie.

W razie czego możesz napisać na GG.

Najlepiej odwiedz http://pspoland.pl/news.php gdzie patricko jest Bogiem.

i poczytaj forum, napewna duzo ludzi zadalo tam to samo pytanie.

Uważam ze PSP jest lepsze.

Grafika porownywalna jak nie lepsza.

Przenosny.

Internet.

Jak chcesz mozesz podlaczyc do tv.

Irda.

Filmy, muzyka. czego chciec wiecej?

Czy PSP można podłączyć do telewizora i grać podobnie jak na PS 2 ?

Jakieś wynalazki powstały, a jak nawet powstały to jakość była taka że …

A może mi ktoś polecić jakieś gry a PSP? Oprócz GTA LCS i VCS :wink:

Tekken DR, MGS PO i inne wymiatacze.

Heh… Uwierzyłem Tobie na słowo, kupiłem PSP… i jednak żałowałem jego kupna. Po 1.5 tygodnia korzystania oddałem ją z powrotem do Empiku. Może jest zbyt delikatna, może jestem przyzwyczajony, że od ponad pięciu lat gram na dużym 19 calowym monitorze a nia na małym 6 calowym ekraniku, nie wiem co dokładnie, ale - może jestem jakiś “inny” - żałowałem kupna PSP , lecz na szczęście odzyskałem pieniądze, za które kupię sobie chyba PS 2 ale jeszcze nie jestem pewien.