PS2 i Monitor

Witam:)

Czy konsole ps2 da się podłączyć do zwykłego monitora komputerowego NEC MultiSync 75F ??Jeśli tak to jak?

Proszę o szybką odpowiedź :slight_smile:

nawet ps1 da się podłączyć 8) trzeba mieć specjalny kabel.

A wiesz może jaki, za ile i gdzie go mozna kupic?

przeczytaj ten długi temat ----->

http://www.konsola.pl/hardware.php?art_id=195

Czyli krótko: jest to skomplikowane. Prosiłbym o jakiś krótki i prosty poradnik jak podłączyć ps2 do monitora… z góry thx za odp ;] czekam :slight_smile:

PS. Z tego artykułu po prostu prawie nic nie zrozumiałem…

no trochę długi i nudny ale przeczytaj pare razy :wink:

D@widoS—> Powiedz mi jedno. Czy ty sam masz podłączony ps2 do monitora? Wystarczy tylko kabel i można grać?

Ja mialem PS2 I mam do tej pory, co do pytania… To tak odrazu mozna grac. Jak sie sam monitor nie odpali to odpal recznie z guzika i nie przejdzie w stan czuwania :slight_smile: U mnie tak jest i sieka normalnie.

Ja nie mam ps2 mam PSone i nie mam go podłączonego do monitora tylko widziałem jak mój kolega miał go takimi kablami podłączony do monitora :wink:

A jak sie nazywa i ile kosztuje ten magiczny kabelek?? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź :slight_smile:

Nazywa… Mowisz ze chcesz podlaczyc konsole. nie pamietam dokladnie wtyku Video do PS2 Mowisz ze chcesz Wtyk Video do Konsoli. Dałem ok 35 zł. W podobnej cenie jest kabel poprawiajacy grafikę

Ok. Dzięki za pomoc :slight_smile: