PS2 jako DVD?

Czy ps2 można użyć jako odtwarzacz DVD?

Jeżeli tak to czy musze przerabiać konsole lub itp. czy moge ODRAZU po zakupie oglądać DVD :smiley:

tak

PS2 w wersji wyższej niż SCPH 30003 odczytywały bez przeróbki filmy DVD.

dokladnie tak

Nie wiem jak u innych ale moja PS2 odczytuje tylko ORYGINALNIE WYTŁOCZONE filmy / płyty DVD.

Konsola przerobiona ze wzgledu iż wiele gier jest lepsza w NTSC niż w PAL, ale to mniejsza z tym…

filmy nagrane na komputerze w DVD odtwarzane są w stacjonarnym DVD ale PS2 nie chce ich w ogóle ruszyć.

No to na szczęście :mrgreen:

A czy jakościowo w odtwarzaniu to dobra ps2?

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 13:39

PS. A jak z mp3? Odtwarza?

Mówimy ciągle o PS2 silm

MP3 …ps2 ci nie obsłuży ,tylko płyty audio.Choć chyba jest jakiś programik za pomocą którego odtworzysz Mp3.Ale na 100 nie jestem pewien.A co do filmów na DVD to raczej nieprzerobiona konsola nie odczyta ci filmów nagranych z PC.

Jest taka przystawka Action Replay dzieki niej mozna pograć w kopie bezpieczeństwa czy tez piraty umożliwia słuchanie mp3 jak i ogladanie divix tylko nie wiem która to teraz wersja Action Replay Max ale coś z tamtego roku bedzie ok poczyaj sobie o tych płytkach(Action Replay) i innych.

No to dziwną masz tą konsole. Bo ja mam ps2 bez żadnych przeróbek i odtwarza DVD wszystkie i “+” i “-” i RW.

PS

nie polecam Ci slima, bo się bardziej grzeje niz ta tradycyjna wersja.

A to akurat nie jest argument ,ja mam slima juz prawie 2 lata i nie narzekam .Miałem grubą 1 rok strasznie głośno chodziła i czasem miałem wiele kłopotów z odpaleniem ,gier ,filmów. 8)

A może czytnik zajechany :smiley:

Ona już dość wiekowa… kupiona zaraz po premierze PS2 na rynku.

No i dlatego

filmy nagrane na komputerze w DVD odtwarzane są w stacjonarnym DVD ale PS2 nie chce ich w ogóle ruszyć.

:stuck_out_tongue: