Ps2 na kompie

cze.mam takie małe pytanko.wpadła mi ostatnio super gierka(tekem 5 :lol: ).Wiem że można ją odpaliś na kompie,tylko bym prosił o doradzenie jakiegoś dobrego emulatora.Z góry dzięki :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

hahaha na kompie (i to dosyć porządnym i z dobrym emulatorem) będziesz miał około 15 fps raczej nie więcej a emulator to znajdziesz na emu info

a tak pozatym to jak pisze kolega m89 nie pograsz sobie

przy takiej grze można dostać palpitacji serca tym bardziej że TEkkEn to świetna bijatyka

Lepij juz zagrac na emulatorze Ps1 ale grafa nie powala

kolanko byś musiał miec proca z 4 GHz i masakryczną grafe, nie mówiąc o ramie 8)

a ja powtarzam kolejny raz: emulatory są nielegalne! !!

powtarzasz ale to nie prawda bo są gry robione za free(na psx 1 była nie jedna bo chyba dwie) i na takich grach są legalne ale te co wykorzystują BIOS konsoli to już są BLE

m89 coś ci sie pomyliło :lol:, ja akiego czegoś nie napisałem :lol:

kurcze dziś już 2 raz jak cytuje zaznaczone to podaj nazwe nie tego usera co trzeba(chyba coś z forum się dzieje może za dużo postów - 200.000 hehe) naprawione

polecam teken4 na kompa jesli tak bardzo ci zależy… :wink: bo mój kumpel probował grać w 5 ale jakoś nie dało rady ruszyc na całkiem przyzwoitym kompie

PS m89 no właśnie też zauważyłem :wink:

a jeszcze do emulatorów jak ma się orginalną gre a nie ma się konsoli to chyba można pograć na emulatorze

chyba nawet taka gra nie jest legalna, emulatory naruszają pewne założenia twórców gry (powiązania z prodcentem konsoli itd.)

gra powstała na PS2 - może być uruchamiana tylko na tej konsoli.

Jeśli masz oryginalną tekken 5 - nie naruszysz praw NAMCO - to się zgodzę, ale naruszysz prawa SONY odpalając grę nie na konsoli a na pirackim oprogramowaniu w komputerze

prawa SONY po mojemu naruszasz jeśli korzystasz z emulatora wykorzysującego ich Bios z konsoli (niektóre emulatory tak robią).Chociaż z drugiej strony to według mnie to emulacja chyba nie jest zakazana w prawach licencyjnych SONY

:shock: :shock: a czy twoim zdaniem to cos zaszkodzi sony ?przeciez on niechce tej gry skopiowac tylko sobie pograc a poza tym i tak sobie niepogra bo sprzet niewytrzyma.

może nie tyle nie wytrzyma co moc obliczeniowa procesorów jest narazie zbyt mała by “przetłumaczyć” instrukcję z ps2 na “rozum” zwykłego Pc a karta graficzna ma znaczenie drugorzędne(ram zresztą też bo wszystko można ograniczyć w ustawieniach emulatora ale moc obliczeniowa musi być)

wlasnie tego niejestem w stanie zrozumiec…przeciez jak by niepatrzec nasze kompy maja wieksza moc obliczeniowa niz konsola…a wlasciwie to ile ma ps 2 ? 1500 Ghz ? czy mniej czy wiecej .

KOnsola ma inną strukture może i jest słabsza ale jakoś to jest że komputer potrzebuje więcej mocy bo to przetworzyć

Gdzieś koło 600 Mhz ale nie jestem pewiem

jak co to mnie poprawcie

PROCESOR

128 bitowy “Emotion Engine”

TAKTOWANIE ZEGARA 294,912 MHz

Więc mozna powiedziec ze nie ma co porównywać bo ps2 jest 128 bitowe a kompy dopiero w 64 bity wchodzą.

A propos emulatorów:

Są jak najbardziej legalne (twórcy jednego emulatora wygrali proces z Sony), a te które korzystają z biosu są legalne jesli macie konsolę którą emulujecie. I nech mi nikt nie wciska kitu ze emulatory sa nielegalne.