PS2 nie odtwarza filmów i Gran Turismo 4

Witam

Tak, jak w temacie. Krótko mówiąc nie odtwarza płyt powyrzej 4Gb chyba. Nie działa mi również gra Gran Turismo 4, chociaż nie jest wcale porysowana :frowning: . Co mam wymienić w mojej konsoli?? Czy warto dawać do naprawy??

Napisz jaki masz model konsoli, z czego odpalasz to GT4(wiadomo ocb). Jak oryginał to po prostu rozkręc konsole zdejmij pokrywe od napędu i przeczyść soczewkę spyrolem na waciku.

wymień laser, na allegro jest tego pełno.

Oryginał. Czyli zrobie tak, jak myślałem, wymienie laser. Chciałem sie dowiedzieć, czy to nie wina czegoś innego, bo wszystko na płytkach jednowarstwowych działa…

Jaki masz model PS2 ??

może tez byc to wina sterownika lasera bądż jak koledzy mówili wczesniej samego lasera ale napisz jaki masz modl konsoli bo np laser do pstwo (slim) kosztuje ok. 40 zł a do starej ps2 (grubej) czasami ponad 100zł

Raczej koło 200zł

Jeżeli o PU do PS2 chodzi to do modelu V11 to albo HD-7(Sanyo) albo KHS-400C(Sony) żadne KHS-400B a jeżeli o pstfó chodzi to jest to jeden ch–. “Szyt to szyt”.

Mam tą mniejszą wersje

Console: SCPH- 77004

no to wymień laser na np. taki http://www.allegro.pl/item357012426_nowe_lasery_pvr_802w_oryginal_ps2_slim_sklep_w_wa.html i zobaczymy :slight_smile: