PS2 nowe czy używane?

Witam,

Chciałbym kupić PS2 i nie wiem co lepiej się opłaca nowe czy używane. Nowe kosztuje 420 zł a używane 300zł. Jak myślicie lepiej nowe czy używane ( 100% sprawne )?

Co lepiej kupić siekierkę czy kijek?

Według mnie zdecydowanie nową przynajmniej masz gwarancję,a używana niewiadomo co “przeszła”,kupisz podziała 2 miesiące i się rozsypie wiem coś o tym.

Ok dzięki

a nie lepiej dolozyc troche kasy i kupic xboxa arcade???

x jest 2 razy droższy [prawie]

sam sprzedalem Ps 2 slim(70004) dolozylem i kupilem Nintendo Wii przerobione wiikeyem i jest extra:) :smiley:

Ja tylko napiszę że również brałbym nowy egzemplarz. Ostatnio właśnie sobie kupiłem ps2 nowego, mam gwarancję, wiem że nic nie było grzebane i jestem zadowolony.

jak bierzesz nowe ps 2 to bierz wersje slim,bo duze tzn wersje 50004 w dol w nich pada laser w nowej wersji takze latwo przerobisz np swap magiciem lub czipem ripperem lub modbo,wiadomo do odpalania czego :smiley:

Z tego co widziałem to w sklepach i tak są już TYLKO wersje slim więc nie sądzę aby trafił na ten starszy model :wink:

no tak biorę te chudą ale już sie nie opłaca przerabiać na allegro są strasznie tanie gry na PS2 ;]

Jeśli mas pieniądze na nową konsole to bierz nową.Ale jak masz np możliwość kupna sprawdzonej konsoli np od jakiegoś znajomego to zawsze mniej odchudzisz portfel, ale mimo tego ja bym Ci radził kupić nową :slight_smile:

ja patrzę na allegro heh ;]

kup nową ja moją chudą mam 3lata i nawet lasera nie czyściłem-fakt teraz mniej używam-leży jeść nie prosi.wcześniej miałem grubą też nie narzekałem jest sporo dobrych gier na czarnulę-polecam na xboxa jeszcze za drogie ale jak lubisz grać to też warto ostatnio pykam w burnout paradiso w HD-miodzio :stuck_out_tongue:

Takiego sprzętu nie kupuje się używanego :wink:

zależy za jaka jeszcze cenę jak masz okazje to bierz używane,ja w tamtym roku kupiłem za 200zł przerobione 2 pady a w tym roku sprzedałem za 400zł jeszcze działało niezłe no tylko ze to był jeszcze taki średni wypust 5000 to mówią ze one jakoś działają dłużej

a teraz jaki jest najnowszy model? 70004 chyba

ciezko poszukac w google??? :? :? :

Obecnie najnowsze PS2 jest oznaczone numerem SCPH-7900x (“odchudzona” wersja slim) a najstarsze SCPH-10000.

z

zrodlo:

Obecnie najnowsze PS2 jest oznaczone numerem SCPH-7900x (“odchudzona” wersja slim) a najstarsze SCPH-10000.

ja mam używanego PS2 i działa dobrze.

Mam już go 2 lata…

dlaczego miało by nie działać - jak ktoś szanował to będzie działać. Ja mam jeszcze ps1(małą )też działa bo szanowałem nie otwierałem jej nogą

jak jeden kolo ps2 wpierw miałem klocka dobrze mi służyła zmieniłem na chudą bo trafiła się okazja kumpel kupił na raty razem z tv-i nie miał na wpłaty więc wziołem plejke miała miesiąc i służy mi 3rok :lol:

stereotyp ! ja kupiłem używaną na allegro ps2 i xbox i jakoś nie narzekam mimo że od zakupu mineło odpowiednio 3 i 2 lata