PS2 pod PC'ta

Witam :slight_smile: mam pytanie :E (mam nadzieję że wybrałem dobry dział do tego tematu :confused: nie wiedziałem gdzie go wstawic)

Chciałbym zacząć nagrywać gameplay’e z gier na PS2 i tu mam pytanie, czy da się podłączyć PS2 pod komputer tak bym miał “wgląd” na grę na pulpicie (żeby dało się to nagrywać ;d) nie wiem jak to dokładnie określić, chodzi mi o coś w tym stylu:

(06:50)

http://www.youtube.com/user/JJayJoker#p … cXpFIFgfgs

Czyli: Podłączam Playa pod komputer kablem, otwieram okienko > włączam camtasie i gram nagrywając ;p

Proszę o w miarę prostą odpowiedź (ew. pytania bo nie umiem tłumaczyć : d)

Pozdrowionka

Jest możliwość podłączenia PS2 lub innego urządzanie które ma wyjście na cincze.

Do tego będzie potrzebny Grabber USB.

http://www.alsen.pl/rtv,k24/przetwarzan … 31593.html

Coś takiego.

To urządzenie podłączamy pod kompa - a play pod grabber. Wystarczy teraz jakiś program co nagrywa lub odtwarza z urządzenia i viola.

Lepiej uruchomić program PCSX2 niż podłączać ps2 :wink:

Tylko że uruchamianie takiego emulatora jest generalnie swojego rodzaju piractwem, a mówimy tu o rozwiązaniu legalnym :slight_smile: a swoją drogą to do takiego emulatora trzeba naprawdę potężnej maszyny i dużo zabawy z ustawieniami (przyznam się szczerze że patrzyłem kiedyś na to, ale na prawdę dużo zachodu - finał finału kupiłem PS2 który jest tani w tej chwili).

“Lepiej uruchomić program PCSX2 niż podłączać ps2 ;)”

chciałem tak rozwiązać sprawę ale niestety mam tylko 768 mb ram : d więc nie odpali (z tego co czytałem) po za tym potrzeba oryginalnego biosa ps2 do działania programu, a ja sie nie chcę bawić w zgrywanie biosa (nawet nei wiem jak to sie robi ; d)

@Alson - dzięki za pomoc :slight_smile: Szukałem czegoś takiego nie tylko do ps’a ale też do kamerki (kamerka VHS : d)