PS2 Pytania dotyczące zakupu

Myśle nad kupnem PS2, nie chce xboxa 360 tylko mam parę pytań,

Opłaca się brać FAT czy SLIM?

Używana może być czy lepiej nowa?

Czy karty 64mb nie markowe są dobre, słyszałem że nie ale chce poznać waszą opinie

Jak duże pamieci obsługuje ps2 np. do 1tb?

Ps2 dobra inwestycja?

jeżeli ktos ma sugestie proszę pisac

Zacznę od pytania

Nie

I ta tym zakończe.

PS2 to przeżytek, dziwie się że jeszcze ją sprzedają… grafika przedpotopowa itp… bierz xboxa albo ps3 to jedyne opcje ;]

Ja nie jestem nałogowym graczem tylko od czasu do czasu chciałbym pograć lub obejrzec film, do tego ps3 chyba nie potrzebne znowu, proszę o inne odpowiedzi

ps3 o ile dobrze pamiętam ma odtwarzacz blue-ray.

1.Brać SLIM, ponieważ ma te same możliwości co FAT a mniej gabarytów.

2.Nowa, ponieważ przy używanych nie wiadomo jak długi będzie czas eksploatacji zanim się zepsuje.

3.Nie zawsze działają, a oryginalne memorki wystarczają.

4.Pamięć? jak i po co? Skoro w PS2 jest niestandardowy USB 1.1 (czyt. bardzo niski transfer) i służy jedynie do EyeToy, GuitarHero. Albo nie rozumiem pytania.

5.Nie.

Ps2 może i nie jest nowy ale 3 razy tańszy od xboxa, 8mb wystarczy na przeróbke free mcboot + save do gier?, Jakies opinie?

takie że się nie opłaca już brać PS2.

Eidems nie słuchaj ich, jasne że warto brać ps2 zwłaszcza że na allegro można kupić osprzęt i wiele dobrych gier za małe pieniądze

już lepsza inwestycją jest PSP choć i tak skłaniał bym się do xboxa 360 ostatnio miałem okazję grać na PS2, da się pobawić - normalne ale za te pieniądze wolał bym dołożyć do xboxa.

ludzie xbox mnie odstrasza bo zrobił go microsoft i to jest /cenzura/, po premierze 1/3 konsol musiała iśc na gwarancje, różnica też jest w cenie 600 a 250, pytam się podstaw, chce kupic ps2 za kilka złotych pare gierek i żeby odtwarzało filmy, a wogóle podobają mi się gry na ps2, i sama marka też znaczy SONY, więc proszę o rady

Jakiś czas temu siedziałem w temacie bo przerabialem te konsole i usuwałem drobne awarie mialem też przez jakiś czas dla siebie i nie rozumiem dlaczego tu wszyscy odradzają zakup :expressionless: świetna sprawa na zabicie nudy jak wpadną kumple czasem można popykać przy piwku :stuck_out_tongue: no i na pewno masz ogromny wachlarz gier bo to dość popularna konsola , a do x-boxa 360 to nie ma wogole co porównywać to trochę droższa impreza(droższe gry,konsola,i cały osprzet)oczywiście epokowo lepsza ale jak ktoś chce ps2 to ma ku temu powody prawda? więc bez sensu jest tu wciskanie x360 bo albo kolega nie ma kasy albo nie wiedzi potrzeby wysdawania a takie żeczy większej ilości kasy ,tak jak ja zresztą :wink: ale co do tego że xbox nie bo microsoft to się nie zgodze bo też miałem xboxa i z wielu względów wolałbym go niż np. ps3 tym bardziej że teraz xbox’y dużo mniej awaryjne są .A co do pytań to

1.zdecydowanie slim ma dużo mniejsza awaryjność (jeśli chodzi np. o lasery) pozatym tak jak wyżej już ktoś napisał dużo mniejsze gabaryty a skutecznośc nawet lepsza ,no i grubasa już nowego nie kupisz

2.nie wiem jak jest z tymi nowymi modelami bo z tego co pamiętam to mają zasilacz wbudowany i nie wiem czy nie występuje problem z grzaniem jak to tak poupychali w tej malej obudowie :stuck_out_tongue: ale jak takowy problem nie występuje(polecam forum poswięcone tej konsoli) to oczywiście że nową bo z używaną nigdy nic nie wiadomo mogła polecieć par razy z szafki na ziemie itd.

3.karty te 64 z tego co pamiętam to gubią czesto pamięć i czasem jest tak że masz dostępne po jakimś czasie 8mb :wink: ale teraz oryginała(czyt.8MB) raczej nie kupisz więc chyba bez różnicy pozatym po co komu 64MB do ps2?

4.nie rozumie o co się rozchodzi…?

  1. oczywiście jeśli nie stać cię na inwestowanie w 360-ke to dobra i na dodatek tania :wink:

a i 8MB w zupelności starczy na tą przeróbkę (to pare kb zajmuje o ile dobrze pamiętam ) ale jak zaczniesz wgrywać różne programy do odtwarzania filmów itd. to może się okazać ze potrzebna będzie druga 8MB :slight_smile:

Więc decyduje się na jej kupno czy ta może bycć, proszę także o inne propozycje

http://allegro.pl/item879385481_konsola … _l_ca.html

Dodane 08.01.2010 (Pt) 20:19

pomoże ktoś?

no i co kupiłes tą ? bo szczerze to wydaje mi się że można taniej kupić(jeśli już mowa o używanych) a cena tu tej zapewne jest tak ze względu na gry …

jeszcze nie

Dodane 10.01.2010 (N) 15:47

ale chyba ją kupiebo ma fmcb gre i bdb stan