Ps2 slim 1,5 roku na laptopa

Serdecznie witam, ma w 100% sprawną konsole PS2 SLIM z pełnym okablowaniem + 1 gręe+ 8 mb. kartę pamięci SONY, chciałbym zamienić ten komplecik na sprawnego laptopa z zasilaczem, wgranym systemem WINDOWS XP, może być z padnięta baterią. Laptopik jest w głównej mierze potrzebny do internetu

num.telefonu 795681119, e-mail:poako@onet.pl , gg:33416500

fotki na stronce: http://spokojnezakupy.jimdo.com/playstation-2/

Sam Windows XP przebija cenowo używaną konsole PS2, a Ty jeszcze chcesz do tego laptopa. Kpina i wariacja.

Nowa konsola PS2 to koszt ok 300 zł, a używany palek z XP to ok 600-800 zł. No ktoś zrobiłby niezły interes. #-o

Nowa konsola PS2 to koszt ok 300 zł, a używany palek z XP to ok 600-800 zł. No ktoś zrobiłby niezły interes. #-o

good joke! okejka ode mnie…

Cześć geniusze, znam cen ja i Wy je znacie, lecz zastanówmy sie czy napisałem w tym ogłoszeniu że oczekuje laptopa który jest tyle warty? Nie. Czy napisałem że system ma być super orginalny??? Nie. Szukam starego lapka dla córki, niech się dziecko pobawi nim usiądzie przy normalnym komputerze co do tej gierki to jest w chacie i raczej tylko zawala. Powracając do Waszych odpowiedzi to daje300 zł. za NOWĄ KONSOLE PS2