PS2 wybór

Mam zamiar kupić PS2 Slim.:slight_smile:

I mam kilka pytań:

Jakie są wady? Laser szybko się psuje? I czy strasznie się grzeje?

Jaki najlepiej model?

Z skąd najlepiej?

Czy będę mógł “dołączyć” do konsolki Chipa (np. Riper)

Najlepiej idź do sklepu i weź pierwszą lepsza.

Tak, sony zrobiło maszynke do grania max 30 min. dziennie.

Nowy

Ze sklepu

Nie, one są tylko dla vip’ów.

Założyłeś drugi temat i pytasz o to samo, po co?

Nie możesz po prosu pójść do sklepu i kupić konsole?

Średnia żywotność lasera to 3lata jak w każdym urządzeniu z czytnikiem optycznym

Wcale, elementy w konsoli nie grzeją się w ogóle a grzeje się zasilacz ale on nie jest w budowany w konsole tylko na kablu zasilającym więc niczemu to nie wadzi.

Oczywiście najnowszy, wszystkie modele są takie same. Głupie pytanie troche

Oczywisćie ze sklepu nówke :slight_smile:

Oczywiście, jak ją rozbierzesz i wlutujesz mod chipa to jasna sprawa.

Proponuje nie kupować slima ponieważ na pewno nie jest lepsze od zwykłego…

Może jakiś przykład?

jesteś śmieszny

slim jest cieńki a starsza wersja ps2 ma wiatraczek który chłodzi lepiej podzespoły

jeżeli bedziesz tylko grał to pociagnie dlugo a jezeli bedziesz ogladał filmy na dvd i słuchał muzy to zywotność lasera skróci sie

najlepiej ze sklepu

tak bedziesz mógł dołączyć do konsoli chip ale gdy tylko go zamontujesz tracisz gwarancje :smiley: na ps2 ja proponuje Action replay płytkę która pozwala na granie na kopiach własnych gier

Złączono Posty : 29.01.2007 (Pon) 19:17

PaPuX zauważ ze w ps2 slim jest wbudowany network adapter (w duzej ps2 nie jest on wbudowany trzeba go dokupić osobnono) potrzebny do rozrywki on-line i oprócz przetwarzania danych on też troche sie nagrzewa razem z innymi podzespołami jeżeli masz ps2 slim pograj sobie ze 3-4 godziny i dotknij spodu konsoli.

czytałem że w Slim wiatrak się włącza po nagżaniu :slight_smile:

ale i tak konsola jest ciepła bardzo to co taka partia poszła tylko do mojego miasta wszyscy w moim mieście i okolicach którzy maja ps2 slim narzekaja ze sie przegrzewa

A po ilu godzinach się nagrzewa?

Czyli jak się nagrzeje to trzeba przestac grać?

nagrzeje sie na bank juz po 2,5 spokojnie

Znacie może gdzies taniej bo PS2 znalazłem za 499zł najtaniej bez gier.

Podajże w empiku…

Widzieliście może gdzieś taniej? Rozchodzi mi się o nówke.

Ja mam slima i jestem bardzo zadowolony. Czasem potrafie pograc 4-5h non stop i nic nie szwankuje. No i ma network adaptera :slight_smile:

Mam slima od 2 lat.

no niestety taniej w sklepach narazie nie bedzie musisz poczekać az w sklepach bedzie ps3 wtedy ps2 bedzie tańsza