PS2,X360 a może PS3?

Witam,

Doradżcie mi co mam kupić jeżeli:

PS2 kupił bym 10.09 (420zł,dużo gier,dobra grafika,niezawodna,wytrzymala)

xbox360 kupił bym 10.10(950zł premium, b.dobra grafika,ale brak telewizora HD [mam tego z “dupą” ;p] ,konsola się psuję tak zwane death ring-mimo że ją poprawiono dalej nie jest pewna, co do wytrzymałości gorsza od PS2)

PS3 kupił bym 10.11 (1200 złgry powoli wychodzą,w tym momencie producenci gier wykorzystują tę konsolkę w połowie-za jakiś rok póltora pokażą co potrafi PS3 tak na prawdę,BRAK telewizora HD,)

PS2 kupił bym we wrześniu x360 w pażdzierniku a PS3 w listopadzie z uwagi na ceny. Co byście woleli na moim miejscu?

Dzięki za odp.

Wiesz… już z Twoich opisów wygląda na to, że najbardziej Ci pasuje ps2. Do xbox-a nigdy nie miałem większego zaufania, czemu nie wiem, tak jakoś, zbyt dużo słyszałem, że jest zawodne, że koszty naprawy potem strasznie odchudzają kieszeń - ale tak jak mówie, to tylko słyszałem, więc sam nie wypróbowywałem.

Na ps2 fajnie się gra dużo gier itp… nie wiem jak z ps3, czy na pewno potrzebuje tv HD? bo jeżeli można na nim grać na zwykłym TV, to po mojemu, kupowałbym ps3, obsłuży ona (jeżeli dobrze mi wiadomo) gry z wcześniejszych ps-ów, a z czasem jak sam zauważyłeś będzie wykorzystywane full jego mocy i możliwe że już wtedy będziesz miał HD.

czyli radzisz PS3 i czekać do listopada ;/ ;p

chyba że teraz bym wziął ps2 odłożył byn i w grudniu wziął bym ps3 a wtedy jeszcze może cena spadnie ;p

Ja bym poczekał i zakupił xboxa lub ps3.

Wg. mnie PS2 jest zawodne (po pół roku używania zepsuł mi się laser), a poza tym lepsze PS3, bo lepsze gierki na nim pójdą. Jeżeli kasa nie gra roli, to kupuj PS3 :slight_smile:

Ja bym na twoim miejscu kupił Xboxa 360. Sam też się zastanawiałem nad PS 3 ale wybrałem Xboxa 360 ponieważ:

  • Jest Tańszy

  • Możliwosc grania przez neta :slight_smile:

  • Nowe chłodzenie działa bez zarzutów

  • Możliwosc grania w gry z Xboxa ( Wymagany dysk twardy)

  • Wyszła nowa wersja z dyskiem 60 Gb ( Premium )

  • Wygodny Pad

  • 3 lata gwarancji na tak zwany 3 Rod ( Częsta usterka Xboxa 360 która została wyeliminowana )

na Ps3 też jest możliwość grania przez neta i to za free…

Ja brałbym of kors Xbox’a 360. Plusy kolega już wyżej wymienił.

na początek weż ps2-dużo gier praktycznie bez awaryjna(mam chudą czarnulę 3lata)wcześniej miałem grubą.

mam tez x360elite-te wersje są mniej awaryjne-poprawiono chłodzenie-gram na monitorze od kompa LG 22cale w hdmi-jest super.gry też fajne(grafika)minus cena gier.

plejstacjon3-drogie i mało gier-NIE JEST WSTECZNIE KONTABILNA z poprzednimi konsolami(nie które gry z ps1.działają.nie grałem na niej to nic nie mogę bliżej powiedzieć.kumpel za bardzo jej nie chwali -pad-to porażka-brak wibracji!.ale jako fan sony na pewno ją kupię może w przyszłym roku tylko dla jednej gry-Metal Gear Solid 4. :lol: pozdrawiam-kup ps2-nie będziesz żałował :stuck_out_tongue:

no i tak się słada że jest kompatybilna wstecznie ale tylko wersja 60gb bo inne nie… a pad ma wibracje… tylko akuratnie pewnie dostał ten bez (nie pamiętam nazwy ale dualshock 3 jest do PS3 i ma wibracje…)

tak ps3.wyszła wcześniej bez wibracji ale na prożby-grożby fanów ponoć w nowych padach jest do kupienia oddzielnie

wsteczna kontabilność ma być ale na drodze systemowej(łatki)a nie sprzętowej :stuck_out_tongue:

No to widocznie się nie znasz bo jest tak jak mówi Klopas, wersja 60Gb.

Nie chłodzenie tylko układy. np. procki w 65nm.

Wersje Arcade wszystkie mają Falcona, Premium i Elite już raczej też, chyba że stare bodajże przed listopadem 2007. Wcześniej Elite miały stare układy więc może i Twoja znaffco ma.

z tego co pamiętam to cała seria z 2006 premium i ta słabsza miały problemy z diodami śmierci… ale elite i arcade na 100% nie miały…

Ok dzięki wszystki za pomoc, do xboxa nie mam coś zaufania ;p kupię we wrześniu PS2 a w grudniu PS3 ;]

A nie wie ktoś czy będzie może zestaw PS2 + fifa 09?? podobnie jak było fifą 08?

to na ch wyt zakładasz temat ? Jak z góry jesteś przekonany co jest lepsze ?

nie, po postach tych nie mam coś zaufanie o dead ring a ps2 czy ps3 to wybór i chciałem zobaczyć jakie jest ich zdanie. Czytaj ze zrozumieniem, a może jeszcze nie ta klasa co?

awaryjność konsol jest bardzo niska, a po to chyba jest gwarancja aby zepsutą konsolę wysłać właśnie na nią. Odbywa się to wszystko bardzo szybko. Więc nie widzę żadnych minusów tej konsoli. A, że Ty jako fanboy założyłeś temat aby pokazać, że kupisz sobie ps 3 to no comments.

omg teraz kupuje ps2 i chciałem poznać wasze zdanie co do wyboru konsol!! Naprawdę która klasa podstawówki.

PS: Nie nabijaj sobie postów ;]

Po pierwsze odpowiadam na Twoją nikłą wiedzę, więc co nikt nie ma tutaj Tobie odpowiadać bo rzekomo nabija sobie posty, które mnie g obchodzą? Więc po co temat ?

Po drugie wiek nie świadczy o mądrości człowieka, której Ty jako uważający się za dorosłego (wywnioskować można po postach) nie posiadasz.

Po trzecie - ciągle pokazujesz, że nie umiesz ani się wypowiedzieć, ani czytać ze zrozumieniem (chociaż mnie do tego ciągle namawiasz)

Kolego ale co Ty porównujesz konsole PS3 i X360 z PS2, PS2 to stara konsola 6-tej generacji do X360 i PS3 to jej baaaaardzo daleko.

W tym dziale nie można nabić postów :stuck_out_tongue: