[PS3] błąd 8001002B podczas uruchamiania FIFA 15

Cześć, gdy uruchamiam grę (z płyty) pojawia mi się po chwili błąd 8001002B, nwm o co chodzi bo jeszcze wczoraj normalnie gralem, po grze grzebałem w ustawieniach ekranu i wyswietlania i chyba po tym pzestala dzialac, ale inne gry w tym FIFA 14 działają poprawnie. Przywrocilem wartości domyślne w konsoli i to samo… Wszystkie gry są oryginalne.  Proszę o rady.

Błąd oznacza problem z płytą lub napędem. Sprawdź, bo może płyta być brudna/zakurzona. Przetrzyj ją delikatnie bawełnianą ściereczką. Powinno pomóc. 

Ok, dzięki chociaż to będę wiedział. Napęd jest w porządku bo tylko ta gra nie chodzi, wypróbuje twój sposób i dam znać

Zawsze możesz pozbyć się gry na płytce i kupić wersję cyfrową.Sprawdz styczniową wyprzedaż w PS Store.Z tego co przeglądałem to gry na ps3 kosztują ok 15-30zł. Płacić możesz kartą kredytową lub kartą przedpłaconą (dodajesz fundusze do portfela).Warto skorzystać. Ja kupiłem Tomb Raidera za 50zł na ps4 o ile dobrze pamiętam.

Jestem jeszcze świeży e tych tematach. Dzięki za pomoc bo po przetrciu ściereczką gra chodzi :wink: