PS3 czy Galaxy s3?

Jak w temacie , muszę wybrać to albo to i mam straszny dylemat :expressionless: bo chciałbym mieć super smartfona i grać w najnowsze gry :expressionless:

Co według was jest lepsze?

zdecydowanie PS3. Na PS3 masz zdecydowanie lepsze gry, lepsza grafika niż na jakimkolwiek smartphonie

Trudno jest porównywać konsolę stacjonarną do telefonu…

Grać oczywiście będzie się lepiej na PS3, ale nie weźmiesz go wszędzie ze sobą, żeby pogadać…

Dokładnie jak kolega wyżej … to jakby się nie móc zdecydować czy kupić piekarnik czy lodówkę … :shock:

Chłopie, ogarnij się - chcesz mieć świetną :

  • konsolę do gier - nie wahaj się i kup - PS3 - sporo gier i masa zabawy …

  • komórkę do gier, dzwonienia, wideorozmów, którą bęziesz się bawić kilka lat ?? Kupuj Galaxy S3 (Sam mam od może 2 tygodni i jestem bardzo zadowolony, choć PS3 nie mam) :slight_smile:

Witam. Ps3 jest zdecydowanie lepsze do gier jeżeli chcesz grać w domu ze znajomymi masz telewizor te przynajmniej 32 cale HD. Jeżeli chcesz korzystać poza domem z gier dużo podróżujesz polecam konsole przenośne typu psp vita. Telefony i tablety w moim przypadku do gier się nie sprawdziły, dlatego wolę mieć tańszy telefon do rozmów,ale odpowiedni sprzęt do gier jakim jest Ps3 naprawdę warto Polecam lub xboxa 360 ale to już kwestia gustu. Pozdrawiam. :slight_smile:

Tutaj Ci nie damy gotowej recepty i każda opinia będzie jedynie obiektywna.

Wiele zależy od twojego obecnego stanu, załóżmy jeżeli masz stary telefon, na którym możesz pisać smsy i masz np. kamere 1,3mpx to polecam gorąco ci kupić smartphona.

Telefon daje mnóstwo możliwości wyobraź sobie tylko, że w każdym miejcu (mając pakiet internetu, a obecnie to kilka złotych) masz dojście do internetu, możesz wysłać maila, sprawdzić cokolwiek. Często używam telefonu w takich głupich przypadkach: t.j. ktoś czegoś nie wie i sprawdzamy to od razu na wikipedi, problem rozwiązany w przeciągu minuty.

Dla mnie np. nowy telefon to zdecydowanie większy komfort, bo poprawia się znacząco jakość rozmowy telefonicznej, zupełnie inny głos jest odbierany przez takie nowe “cacka”

A co do PS3, to uważam, że będzie to dobry zakup jeżeli masz już telefon, który daje ci spore możliwości lub też kupujesz smartfona, a wiesz, że będziesz korzystał z połowy jego f-cji i właściwie używał go jako przenośną konsolę. Wtedy wybierz PS3

Chodzi tutaj przede wszystkim o ustalenie priorytetów. Co potrzebujesz, a do wyboru masz sporo:

  1. Mobilny kontakt w każdej możliwej formie z innymi ludźmi, skorzystanie z internetu w każdym miejscu, mnóstwo ciekawych aplikacji, komfort komunikacji,

  2. Niezapomniane wrażenia przy użytkowaniu PS3 wraz ze znajomymi na imprezie, podwyższenie jakości rozrywki w domu,

W tej chwili wybrałbym PS3, bo mam Galaxy S2, ale gdybym miał jakąś starą nokię, to nie wachałbym się i brał telefon.

Zawsze możesz kupić Galaxy S i PS2 :smiley: ale to zła propozycja :smiley:

W tej chwili z elektronicznych przenośnych rzeczy posiadam nokie 6300 i tablet Prestigio Multipad PMP3270B i nadal niewiem co wybrać :frowning:

Chcesz grać w najnowsze gry? W takim razie weź konsolę. W przeciwnym wypadku bierz smartfon. Ot wielka filozofia.

Aha, I wiem że w jakimś czasie ( 6 miesc) dostane (chyba bo to dokońca nie jest potwierdzone) s2 po tacie.

PS3 to konsola do gier, a Galaxy to komórka. Dwa zupełnie różne urządzenia …