Ps3 czy ten komputer

mam takiego pc/kał gt 630 2gb ddr3 128bit ,intel 2 quad q8300, 8gb ram ddr3 i dysk 240gb .
czy warto sprzedać ten kał za 400zł i kupic ps3 do przeglądania neta mam tableta a na tym syfie w cs najwyżej czy lola.

A masz gry na PS3?

nie ale na to mam osobną kwotę i gry na tą konsole są już tanie jak barszcz używane /albo przez allegro

@panicagaming gry na PS3 to nie problem. :stuck_out_tongue: Na rynku wtórnym Killzone 2 kupisz za mniej niż 10 zł. :open_mouth:

Na PS3 jest masa świetnych gier. Na pewno warto, a na pewno nie warto pakować kasy w reanimacje tego “kału”. :joy:

miałem kupić sobie pare gier ale one by mi nie poszły .w zadowalającej płynność bo one potrzebują więcej niż 30fps

Ja tam uznaję teorię względności :smiley:

Masz GT630. To karta do zastosowań biurowych/multimediów - nie gier. Gdybyś miał GTX670 to byłyby inne wrażenia z rozgrywki. PS3 to fajna konsolka ale rozważałbym ją jako sprzęt pod gry typowo konsolowe, aczkolwiek w ostatnim czasie na pieca pojawiły się również konsolowe gierki więc jak dla mnie tematu już nie ma. Zamiana na ps3? Ok, jeżeli wiesz w co chcesz grać. Jednakże rozważ zakup mocniejszej karty do obecnej konfiguracji. Z nowych kart GTX1050 spokojnie da radę i będzie go można wykorzystać przy przyszłym-większym upgrejdzie.