PS3 czy Xbox 360

Mam problem i pytanie gdyby te dwie konsole kosztowały tyle samo to ktora byscie wybrali bo chccem kupic jedna z nich tylko niewiem ktora cena sie nieliczy :smiley: chcem wiedziec ktory jest lepszy bo niewiem ktory kupic oba sa interesujace ale niestety musze kupic ten jeden plz help

Złączono Posta : 09.11.2007 (Pią) 22:09

dowiedzialem zsie ze w xboxie za rozrywke multiplayer mecze z innymi przez neta trzeba placic :\ niewiem jak jest w ps3 moze wiecie ?

przeciez to oczywiste ze PS3 lepszy :mrgreen:

zobacz sobie stare tematy bo było kilka juz o tym bo będzie tutaj jakaś wrzuta bo każdy będzie bronił swojej konsoli bo dla mnie xbox360 jest lepszy a ktoś powie że dla niego ps3

a dla mnie oczywiste jest to ze lepszy jest xbox 360 na dzien dzisiejszy. wiecej dobrych gier, jest juz ich cala masa, psx3 moze sie rownac z xboxem ale za rok dwa jak zobaczymy co gry pokaza.

aha kesli chodzi o xboxa to duzo lepsza jest wersja z naopedem hitachi a nie samsunga

sam niewiem dlaczego uwazacie ze xbox jest lepszy potrzebuje zalet i wad i pomocy czy da sie polaczyc xboxa do nata wi-fi lub ma on w sobie siec bo ja mam w chcacie siec bezprzewodowa czy mozliwe jest podlaczenie go do siecie bez kabla ma oon w sobie wirelesa ?

jak chcesz bezprzewodowa połączyć z xboxem to musisz dokupić Wireless Networking Adaptor, lub podłączyć sobie kabelek do routera i już

zalety xboxa- dużo gier, niższe ceny gier niż na PS3, lepsza grafika, lepiej tworzy sie na niego gry, większa pamięć

wady- troche głośno chodzi, za rozrywke sieciową z innymi graczami trzeba płacić ;/ ale dema ściąga się za free

xbox czesto sie psuje itp podobno ps3 ma ciche chlodzenie i wi-fi z bezplatna rozgrywka przez neta i blue-ray hmm a co do grafy to widzialem kilka filmikow i powiem ze prawie niczym sie nierozni nawet na ps3 wyglada bardziej realistycznei w 10% niz na xboxie co do ger to mieszkam w angli i jest ich juz sporo jak juz mowilem to cena sie nieliczy bo jak mam kupowac xbox 360 elite + halop3 120gb za 314 funtow a ps3 za 349 funtow z 2 grami fall of man i havenly swords z 60gb to prawie niema roznicy co do gier to sa troszke drozsze ale to tez nie problem nadal neiwiem co kyupic bardziej jestem nastawiony na ps3 :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 09.11.2007 (Pią) 22:53

sa juz fajne tytuly giwer takie jak call of duty 4 assassin’s creed itp niedlugo ma byc gran turismo nowe itp

ps3 jest jednoczesnie najtanszym odtwarzaczem Blu-Ray. A grafa to raczej w ps3 lepsza… a gry, jak sam zauwazyles, wychodzą i jest ich coraz więcej.

Jak dla mnie PS3 i nikt pudła by mi nie wcisnął 8)

włąśnie że nie

mówię mu żeby zobaczył stare tematy bo będzie burdel znowu tutaj

patrzalem ale zobaczylem tylko klotnie pomiedzy tymi co maja itp raczej na ps3 i chyba sie juz przekonalem a grafika jest na prawde lepsza wystarczy zobaczyc na gametrailers.com ps3 vs xbox 360 i jest puszczona jakas gra jednoczesnie na ps3 i na xboxie pooo0wa ekraqnu ps3 polowa xboxa i w xboxie jest bardziej kolorowa przez co bardziej bajeczna a w ps3 sa lekko bladze korory co daje wieksza realistycznosc qale kolory mozna przeciez poprzestawiac w tv ale ps3 ma os jeszcze czego niepotrafie opisac :stuck_out_tongue:

Też mieszkałem w Anglii i miałem taki sam dylemat jak ty. Doradzili mi żebym jednak wziął PS2. Trochę niechętnie do niego podchodziłem, ale teraz nie żałuję decyzji. Miałem wybór:

PS2 - 74 funty + 5 gier gratis

XBox360 - 149 funtów + 1 gra gratis (trzeba było dokupić jeszcze jakiś dysk, żeby się gry zapisywały (o ile pamiętam to kosztował 40 funtów)

PS3 - 350 funtów + 2 gry

Zdecydowałem się na PS2, bo:

Jest tanie, da się przerobić konsolkę, bardzo dużo serwisów do naprawy, gry wydawane do końca roku 2008, największy zbiór gier na tą konsolę, nie mam telewizora LCD ani plazmy, nie jestem nałogowym graczem, dużo kolegów ma tą konsolę, tanie serwisowanie

Nie zdecydowałem się na XBoxa 360, bo:

Bardzo drogie gry, płatne gry w necie, jakby się popsuł to angielska gwarancja na nic się zda (często się psuje - to prawda!), niewygodny pad, tanieje z dnia na dzień, gdy spróbujesz ją przerobić Microsoft blokuje Ci dostęp do czegoś (już nie pamiętam)

Nie zdecydowałem się na PS3, bo:

Sprzęt zdecydowanie nie na moją kieszeń, nie można grać na kopiach bezpieczeństwa,

Jednak jak nie chcesz brać pod uwagę PS2, to na twoim miejscu dołożyłbym do PS3.

Ale są już nowe gry np. Uncharted zjadające na śniadanie Gears of War. :slight_smile:

Ja bym kupił ps3. Dlaczego ? Gram juz ok. 3-3,5 roku na ps2 i wole tradycyjnego “plejstejszynowego” pada zamiast tego xboxowego :stuck_out_tongue: Kwestia przyzwyczajenia. A tak na serio to bardziej podoba mi się ps3. Ładna grafika w grach, możliwość łączenia sie z netem…

xbox- lepszy i tańszy…pad troche kulawy, ale da się przyzwyczaić

xbox