{PS3} Ładowanie pada Dualshock 3 Sixaxis

Siemx. Kiedy będę wiedział, że pad został naładowany? Podłączyłem go do konsoli gdy z niej nie korzystałem, ale była włączona (zmienilem sobie przejście i ogladalem TV) przez jakieś 10 min paliły się wszystkie diody, a później tylko ta pierwsza (od środka pada patrząc) i wydaje mi się, że się nie ladowal wtedy. Podłączyłem również go do dekodera NC+ i przez kilka minut mrygaly diody, a teraz nic, zachowuje się tak jakby był wyłączony. Jak mam go naładować na full bo już nwm

Ja zawsze sprawdzam stan naładowania w samej konsoli, w panelu głównym systemu: wystarczy wcisnąć przycisk główny (środkowy PS) i na chwilę wyświetli się plansza u góry ekranu, który wyświetla baterię i liczbę klocków - 3 klocki naładowana na full.

A te diody o których wspominasz to symbolizują, jaki numer ma konkretny pad podłączony do konsoli - przydaje się, gdy więcej graczy jest u Cb w domu.

Pełne lądowanie trwa około 2-3h w zależności od tego czy pad jest używany czy nie.Ja swojego ladowałem do fulla w ciągu 1h przy aku 2400(wymieniłem ze standardowego), Ale ladowalem w gniazdka laptopa przeznaczonym do ladowania. Jak podepne pod zwykle USB to trwa około 2h jak nie gram, jak gram to 3ponad 3 czasem.

Skąd będę wiedział, że pad się laduje?

Spód pada będzie ciepły.Tak samo jak w telefonach.

Już wszystko obbczaiłem, dzięki :wink:

Siema wiecie mam pewien problem wiecie kabel od pada ps3 mi sie wygioł i teraz takie moje pytanie czy da rade w jakis inny sposób naładowac pada ?? mam taki jeden kabel usb od smartfonu sony xperia m4 aqua i pasuje ale gdy go podłącze do usb nie widac nic zeby sie ładowało… pomozcie co mam zrobic?