[PS3] różnica między 120 GB a 80 GB

Cześć mam zamiar kupić ps3. Mam dwa pytania dotyczące konsoli.

  1. Czy będę mógł ściągać gry z neta (przy użyciu kompa) i nagrywać i będzie hasała na konsoli?

  2. Np ps 3 120 GB różni się od 80 GB tylko pojemnością dysku :stuck_out_tongue: ?

Sorry, jeżeli to zły dział.

Nie. Dlatego że to nielegalne i coś takiego to nic innego jak kradzież. Poza tym, PS3 jak do tej pory nikt nie złamał.

No i proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nowe PS3 od starego różni się też designem i wykończeniem. W praktyce nie ma różnicy, bo nowe, “matowe” PS3 brudzi się tak samo łatwo, jak stare błyszczące. Przyciski są lepsze, ale generalnie się ich nie używa, więc można dać spokój.

W kwestii programowej, to na PS3 Slim nie zainstalujesz już innego OSa, więc kompa z konsoli nie zrobisz. Ponadto synchronizuje się z telewizorami Sony Bravia, umożliwia to sterowanie XMB pilotem od TV. Do tego całkowite wyrzucenie wstecznej kompatybilności z PS2. Mniejsze zużycie energii i zmniejszone rozmiary to IMO śmiech. Ostatecznie - dla nie ma tak naprawdę żadnej różnicy, byłem nawet troszkę rozczarowany i chyba niepotrzebnie sprzedałem “fata”, by kupić Slima. A dysk w PS3 można wymienić bez problemu, 120 GB wobec 80 to w sumie mała zaleta. Jeżeli nie masz jeszcze PS3, to łap nową wersję, cena nie jest zła, niecałe 1300 z kablem HDMI od Sony. O piraceniu zaś zapomnij.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -2373.html