PS3 S czy SS

Cześć,
Na sam początek napiszę że nie stać mnie na nówkę sztukę PS4 jak i używaną .

Mam trzy pytania co do obu wersji konsoli bo to co w sieci widziałem nie było dlamnie konkretną informacją (nie taką jaką bym chciał sam usłyszeć).

  1. Którą wersje wybrać (FAT odpada )
  2. Awaryjność , łatwy dostęp do środka w razie potrzeby wymiany pasty - która ?.
  3. Czy PS3 S/SS są termopady (jeszcze nie otwierałem żadnej konsoli więc stąd pytanie a na yt jeszcze nie zaglądałem ).
  4. OLX czy Allegro - na allegro najtańsze nie mają opcji zwrotów (jeden z sprzedających pisał) .
    4a. Jeśli sprzedający pisze że konsola sprawna i że nie ma możliwości zwrotów to czy jest jakiś cień szansy w w razie W starać się o zwrot gotówki .

No i na sam koniec opinie posiadaczy :slight_smile: .

Powtórzę że PS4 jest poza budżetem którego obecnie nie mam, sprzedaje swoje gry na PC żeby kupić konsolę .

Cześć,

Idę coś zjeść,

Ktoś coś powie ?

Smacznego :slight_smile:

  1. Za wielkiego wyboru nie ma bo została w takim wypadku wersja slim i super-slim. Skoro bardzo ogranicza cię budżet to pewnie i tak szukasz okazji wiec wybór padnie na ta która będzie w atrakcyjnej cenie.
    2.-3. to konsola, więc na pewno nie będzie to łatwe jak w przypadku PCta, zresztą tutaj najlepiej obejrzeć filmiki na yt jak wspomniałeś, bo to co dla jednego może wydawać się trudne dla drugiego to bułka z masłem. Termopady konsola ma.
    4.Według prawa zawsze jest możliwość zwrotu w ciągu 14 dni, jednak jeśli widzisz takie wpisy w aukcji unikaj ich ! Bo jeśli sprzedadzą ci nie daj boże konsole z jakaś wadą albo w ogolę nie działająca, będziesz się z nimi sądził o kilkaset złoty? Wątpię żeby ci się chciało :slight_smile: Lepiej dopłacić kilka zł i mieć te zabezpieczanie przed Januszami biznesu nosalami sundajskimi.

Dziękuje :slight_smile: .

Znalazłem kilka PS3 Slim i Super slim w swoim mieście (lombardy ) w cenie od 299 - 329zł do negocjacji no i na olx też w podobnej cenie .

Obecnie oglądam jak wymieniają pastę i widzę że dał bym radę wymienić pastę termo - przewodzącą i termo -pady ( tylko zastanawiam się jak grube/cienie będą odpowiednie ) .

O dysk się nie martwię bo mam 250GB (na 2-3 gry starczy :slight_smile: ), który powinien mi wystarczyć aż uzbieram na większy .

Mam prawdopodobnie okazje kupić PS3 SS za 270zł (opłaca się ? ).

PS3 SS, okablowanie, pad i 4 gry za 270zł to chyba ok. Ciekaw jestem czy " lombard " da mi gwarancje rozruchową na kilka dni (wiem że to zależy od w/w “sklepu” ale jak zawsze warto spytać ).

Gościu z lombardu zszedł z ceny i teraz chce 250 zł . Brać w ciemno PS3 SS ?

Podjąłem ryzyko i kupiłem konsole bo tylko dostałem odpowiedzi .

Przez godzinne grania w dema ( i 20 min w fife ) PS3 SS był cichy, nie wył jak odkurzacz .

Czy to jest dobra wiadomość ? Konsola wytrzyma jak najdłużej ?

Skoro był cichy to co się przejmujesz?

Czy to dobra wiadomość bo muszę dokupić pad’a bo ten co mam jest do wyrzucenia (działa ale widać że lekko nie miał ) .

Muszę grać na padzie, który nie jest oryginalny ale działa .