PS3 SS nie czyta jednej płyty z grą

Witam,

PS3 SS czyta bez problemu Fifa 2016, PES 2014, Fifa 2014 ale nie chce God Of War 3 .

Płyta w napędzie się kręci i po jakimś czasie zatrzymuje się co dziwne bo w/w gry kilka sekund i mogę grać .

Gra jest oryginalna jak cała reszta . Chyba pecha mam bo tylko God of War nie chce .

Płyta nie jest porysowana ?

Jak tak patrze ma kilka rysek ale czy to może być przyczyną ? PES2014 ma ze 3 i czyta bez problemu .

Zależy co te rysy przykrywają - jakie dane.
Możesz wrzucić screena ?

zaraz dam

Kurcze Fifa 2013, 2014,2016, Pes2014 czyta bez problemu . Wkładam God of war 3, kręci płytą i kręci i nic jak by nie było . Na FB dostałem odpowiedz “Zdecydowanie płyta” . Zgłupiałem .

Po w/w zdjęciach ciężko powiedzieć. Może tak być że to płyta. Skoro inne działają bez problemu …

Jutro idę tam gdzie kupiłem gre (sklep z nowymi i używanymi grami ) czy mi wymienią na inną .

Jak mają możliwość sprawdzić na miejscu - to niech zobaczy czy jemu się uruchomi na konsoli.

Spytam się jutro .
Mam taką małą nadzieje że to winna płyty i że jutro wszystko się wyjaśnij :slight_smile: ,
Najgorsze jest to że nie mogę znaleźć w PSN tej gry na PS3 :frowning: Poświęcił bym kolejne 10x lub więcej gier żeby kupić ta grę

Tylko nie ma ceny :frowning: tzn że już nie mają czy co ?

No i uj bąbki strzelił .
Mam drugą płytę z God Of War 3 której nie czyta :frowning: , kupiłem Crysis 2 i tą bez problemu czyta i mogę grać .

Najgorsze jest to że naprawa/ wymiana napędu/ lasera 200zł :frowning: nie mam kasy na to .

Nie jest dostępna wersja cyfrowa. Tylko pudełka.

Nie mam pojęcia w czym jest problem, ale po pobieżnym przejrzeniu internetu zauważyłem bardzo dużo identycznych tematów jak tówj i ani jednego rozwiązania. Zastanawiam się czy ta wersja gry na ps3 nie została jakoś krzywo wydana. W każdym razie, może to też być problem lasera, bo gow3 jest na płycie duallayer.

Kurcze.

No tego obawiam się najbardziej że jest tak jak mówisz . Gram 40min w Crysis 2 bez problemu .

Według serwisu to wina lasera :frowning: no i jest jak się spodziewałem, koszt naprawy około 200zł

Zbieram na serwis konsoli, wystawie resztę gier i pozostałe części od starszej PS3 FAT 80GB .